Yalnızlar Rıhtımı Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 17 Ağu 2017 Haberler  0

Sinekli Bakkal, O Hayat Benim ve Kalbimdeki Deniz gibi dizilerin yapımcısı olan Pastel Film yepyeni bir proje ile ekranlara geliyor. Yeni sezonda Fox TV ekranlarında olacak olan dizinin ismi Yalnızlar Rıhtımı olacak. O Hayat Benim ve Kalbimdeki Deniz ile büyük başarı elde eden Pastel Yapım yine Fox TV de yayınlanacak olan Yalnızlar Rıhtımı dizisi için Ahu Sungur ile anlaşmış durumda. 

Fox TV de yayınlanacak olan dizide Maksude isimli bir pavyon şarkıcısını oynayacak olan Ahu Sungur ile başrol oynaması için Kerem Alışık’a teklif götürüldüğü ancak ünlü oyuncunun bir cevap vermediği söyleniyor. Dizide oynayacak olan diğer oyuncularla ilgili bir açıklama yapılmazken dizinin yeni sezonda yayınlanması bekleniyor.

Yalnızlar Rıhtımı Oyuncuları

Ahu Sungur

Yalnızlar Rıhtımı dizisinde Maksude isimli, pavyonda şarkıcı olarak karşımıza çıkacak olan Ahu Sungur ;Adını Feriha Koydum, Mandıra Filozofu ve O Hayat Benim gibi dizilerde rol almıştır. 5 Şubat 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu Suat Sungur ile evli olan oyuncunun Ege adında bir de oğlu vardır. 36 yaşında olan Ahu Sungur 1,75 boyundadır.

Kerem Alışık ( Dizideki rolü kesin değil)

5 Haziran 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Merhum Sadri Alışık’ın oğludur. İlk film deneyimi Dansöz filmidir. Kerem Alışık oyunculuğun yanı sıra şiir de yazmaktadır. Çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Kerem Alışık, 1992 yılında Sibel Turnagöl ile evlendi. 1997 yılında boşanan Alışık’ın  Sadri adında bir oğlu var.
Kerem Alışık, 2010 yılından beri oyuncu Songül Öden ile birliktelikleri vardır. Son olarak Kara Sevda dizisinde rol almıştır.

Yalnızlar Rıhtımı Tanıtım Fragmanı

Henüz yayınlanmadı..

 

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.