Yalnızlar Rıhtımı Maksude Kimdir Gerçek Adı

Fox TV ‘nin sevilen dizileri arasında yer alan O Hayat Benim ve Kalbimdeki Deniz dizilerinin yapımcısı Pastel Film’den  yeni bir dizi daha çekilecek. Dizinin kadın başrol oyuncusu olarak Ahu Sungur ile anlaşmaya varıldığı Ahu Sungur’un partneri olarakta Kerem Alışık ile görüşüldüğü söyleniyor.

Fox TV’nin yeni sezonda ekranlara taşıyacağı dizide Maksude isimli bir pavyon sanatçısını canlandıracak olan Ahu Sungur O Hayat Benim dizisinde Hülya karakterini oynamaktaydı. Ahu Sungur aynı zamanda Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Affedilmeyen, Binbir Gece, Arka Sokaklar, Kurşun Meydan Savaşı, Dadı, Mandıra Filozofu gibi dizi ve filmlerde sevenlerinin karşısına geçmişti.

Yalnızlar Rıhtımı Ahu Sungur Kimdir ?

Yalnızlar Rıhtımı adlı dizide Maksude adında bir pavyon şarkıcısını canlandıracak olan Ahu Sungur 5 Şubat 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 36 yaşındaki güzel oyuncu Akademi İstanbul Tiyatro Bölümü mezunudur. 2002 yılında ünlü oyuncu Suat Sungur ile dünya evine giren Ahu bu evlilikten Ege adında bir erkek evlat sahibi olmuştur. Çiftimizin evlilikleri mutlu bir şekilde devam etmektedir. 

Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Affedilmeyen, Binbir Gece, Arka Sokaklar, Kurşun Meydan Savaşı, Dadı, Mandıra Filozofu gibi dizi ve filmlerde rol alan ve izleyicilerden tam not alan Ahu Sungur son olarak O Hayat Benim dizisinde Hülya karakterini oynamıştır.

 

dizibilgi google play