Yalaza

dizibilgi google play
Tibet Tursun kimdir? (Yalaza Arda)
Yalaza dizisinde Arda Aktürk karakterine Tibet Tursun hayat verecek. Tibet Tursun hayat vereceği Arda karakteri Aktürk’lerin ve kasabanın en haşere çocuğu olacak. Arda ne yazık ki annesini kaybetmiş annesini kaybetmiş olmasını hazmedemiyor..
Yalaza Dizisi Yalaza Ne Demek?
Trt 1 ekranlarında çok yakında izleyicisi karşısına çıkacak olan Yalaza dizisi ile ilgili en çok merak eden konulardan bir ide Yalaza kelimesinin ne anlama geldiği. Yalaza bizim Türkçe de çokça..
Yalaza Dizisi Santral Kimdir (Kadir Çöpdemir)
Yalaza dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Yalaza dizisinin en önemli başrol oyuncularından biri de Kadir ÇÖPDEMİR oldu. Kadir Çöpdemir Yalaza dizisine Santral karakterine hayat verecek. Kadir Çöpdemir dizide..
Yalaza Dizisi Nerede Çekiliyor Sakarya – Taraklı
TRT 1 ekranların ilk bölümü ile 16 eylül cumartesi yayınlanacak olan ve ismi Yalaza olarak kesinleşen dizide Osman Sınav yönetmen koltuğunda otururken başrollerinde Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Didem..
Yalaza Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
1999 yılında yönettiği Deli Yürek dizisi ile insanların ümit kaynağı olan, 2002 yılında çektiği Ekmek Teknesi filmiyle seyircinin kalbinde taht kuran, daha sonra Kurtlar Vadisi dizisi ile bütün televizyon reytinglerini..