Yalaza Settar Gönlübol Kimdir ? (Hasan Kaçan) Nereli Kaç Yaşında

Burak 16 Eyl 2017 Yalaza  0

Yönetmen Osman Sınav’ın çekeceği Yalaza için beklenen gün geldi. 16 Eylül Cumartesi akşamı 20.00 da yayınlanacak olan dizide Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Didem Balçın, Zeynep Gülmez gibi usta oyuncular rol alacak. Dizide Hasan Kaçan Settar Gönlübol karakterini oynayacak. 

Settar Gönlübol Kimdir ?

Mahallenin yorgancısı olan Settar mahallenin çok sevdiği, değer verdiği bir insandır. Mahallelinin derdini, tasasını dinleyen Settar dini hassasiyeti yüksek olmasından dolayı mahallelinin saygı duyduğu bir karakterdir. Ayrıca Yalaza Kültürünün baş karakteridir. 

Hasan Kaçan Kimdir ?

Yalaza dizisinde mahallelinin dert babası olacak olan Hasan Kaçan 10 Aralık 1957 tarihinde Kayseri’nin İncesu ilçesinde dünyaya geldi. 60 yaşındaki oyuncu, Ağır Roman yazarı Metin Kaçan’ın kardeşidir.  15 yıl boyunca ünlü mizah dergisi “Gırgır”da çizerlik yapmış, çizdiği  karikatürleri Eşşek Herif ve Cork çok sevilmiş. Ekmek Teknesi dizisinde senaryosunu kendi yazdığı Heredot Cevdet milletin hafızasındaki yerini hala korumaktadır. AROG filminde de rol alan Hasan Kaçan’ın iki çocuğu bulunmaktadır.

Yalaza 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

Yalaza Alev Yanardağ Kimdir ? (Didem Balçın) Nereli Yaşı Sevgilisi
Yalaza Dizisi İbrahim Akartürk Kimdir ?(Sinan Taymin Albayrak) Nereli Kaç Yaşında
Yalaza Ne Zaman Başlayacak? İşte Yayın Tarihi
Tibet Tursun kimdir? (Yalaza Arda)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.