Yalaza Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

16 eylül cumartesi günü ilk bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Yalaza dizisi ne yazık ki beklenen reytinglerin çok altında kaldı. Osman Sınav komedi dizisi Yalaza için Trt 1 ile 13 bölüm üzerinden ilk yayın hakları anlaşmasının imzalandığı sonrasında dizinin izlenme oranlarına bakılarak yeni yayın hakları sözleşmesinin imzalanabileceği açıklanmıştı. Ne Yazık ki Yalaza dizisinin  bu durumda en geç 13. bölüme final yapacağını ön göre biliriz.

Yalaza Dizisi Reytingleri

Yalaza 3. Bölüm Reytingi 30 Eylül 2017 Cumartesi 1.44  reyting ile 31. sırada
Yalaza 2. Bölüm Reytingi 23 Eylül 2017 Cumartesi 1.50  reyting ile 22. sırada

Yalaza 1. Bölüm Reytingi 16 Eylül 2017 Cumartesi 2.0  reyting ile 23. sırada

Sinegraf’ın yapımcılığını üstlendiği Yalaza dizisi senaryosu gerçekten çok kötü olsa bile kadrosunda Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir ve  İpek Tuzcuoğlu gibi komedinin dev isimleri olması sebebi ile daha yüksek reytingleri almayı hak ediyor; ancak artık yeni nesil izleyici iyi oyunculardan çok iyi senaryoyu izliyor.

Yalaza dizisi Trt izleyicisinin seveceği bir aile komedisi olarak daha iyi bir senaryo ile izleyicisi karşısına çıkabilirdi.

Diğer taraftan Trt devlet destekli bir kanal olduğu için eğer izleyici seviyeli bir komedi izleyecekse reytinglerin de çok önemi yok; bunu 2 sezon devam eden Yeşil Deniz ve Baba Candır dizilerinde de gördük.

Yalaza dizisinin günü ile de ilgili bir sıkıntı yok; tek sıkıntı senaryosu. Ben Yalaza dizisinin reytinglerinin ne yazık ki artmayacağını tahmin ediyorum. Yalaza  dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Yalaza Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalaza Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (1 Yorum)