Yalaza Ne Zaman Başlayacak? İşte Yayın Tarihi

Trt 1’in yeni dizisi Yalaza’nın ilk bölüm yayın tarihi belli oldu. Osman Sınav’ın yeni dizisi Yalaza  ilk bölümü ile 16 eylül cumartesi izleyicisi karşısına çıkacak. Bu durumda Trt için de yeni sezonu 16 eylülde açıyor diyebiliriz.

Yaz boyu çekimleri Sakarya’nın Taraklı ilçesinde devam eden Yalaza dizisi set ekibi oldukça eğlenceli vakitler geçirdi; bakalım Yalaza dizisi izleyicisine de bu sıcaklık yansıyacak mı hep birlikte göreceğiz.

Tam bir aile komedisi olarak izleyicisi karşısına çıkacak Yalaza dizisinde izleyici çoluk çocuğunu yanına alıp güvenle gülecek; zira bir köy şaka dolu maceraları ile sizlerle olacak.

Yalaza dizisi oyuncu kadrosunda kimler yok ki? Kadrosunda Sinan Albayrak, Didem Balçın, İpek Tuzcuoğlu, Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçantam  gibi dev isimlerin yer aldığı [mavibuton]Yalaza[/mavibuton] dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız

Takip ettiğimiz kadarı ile Yalaza dizisinde oldukça yerli kültürde ön planda olacak; hatta güldürken düşündüren Nasrettin hoca misali konular da Yalaza dizisi senaryosunda yer alacak. Yalaza dizisinin Senaristi Hasan Kaçan aynı zamanda dizinin oyuncusu da olacak.

Oldukça kalabalık bir set ekibi ile de çalışılan Yalaza dizisinde İbrahim Akartürk’ün Nalan ve Alev isminde iki kadın arasında kalması ve çocukları ile verdiği mücadele anlatılacak. 

dizibilgi google play

Yalaza Ne Zaman Başlayacak? İşte Yayın Tarihi (1 Yorum)