Yalaza Dizisi Santral Kimdir (Kadir Çöpdemir)

Burak 10 Ağu 2017 Yalaza  0

Yalaza dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Yalaza dizisinin en önemli başrol oyuncularından biri de Kadir ÇÖPDEMİR oldu. Kadir Çöpdemir Yalaza dizisine Santral karakterine hayat verecek. Kadir Çöpdemir dizide hayat vereceği karakter ile ilgili çok heyecanlı olduğunu ve çok güzel bir projenin ekranlara geleceğini belirtti. 

Yalaza dizisinde iki kadın arasında kalmış bir adamın ailesi ve çocukları ile hikayesi konu alınırken sıcak bir mahalle de işin içine katılınca ortalık karışacak. Peki Yalaza ne demek? Yalaza bir köyün hepsinin birleşerek bir köylüye şaka yapması demek. Aslında taraklı bölgesinde bu terim çokça kullanılır ve bu şakalar çokça yapılır. Ahi Naci İşsever tarafından Taraklı’da Yalaza Kültürü isimli bir kitap bile yazılmıştır.

Kadir Çöpdemir’in hayat vereceği Santral karkateri ise yapılacak bu şakaların merkezinde ve hazırlayanı olarak dizinin en komik karakteri olacaktır.

Kadir ÇÖPDEMİR Kimdir?

1 Eylül 1967 doğumlu oyuncu Elazığlıdır. Daha sonra babasının  tayini çıktığı için Eskişehir’e gitmişti. İlköğretim ve liseyi Eskişehir’de okumuştur. Üniversite hayatını ise İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulundan mezun olarak tamamlamıştır. Sunuculuk ile Demet Akbağ, Beyazıt Öztürk ile Ntv Ve Kanal D’de çalışma fırsatı bulmuştur. Sunuculuk sayesinde ün kazanan Kadir Çöpdemir dizi hayatına başlama fırsatı bulmuştur. Avrupa Avrupa, Şimdi Onlar Düşünsün gibi dizilerde oynamıştır.

[mavibuton]Yalaza[/mavibuton] Dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Yalaza Alev Yanardağ Kimdir ? (Didem Balçın) Nereli Yaşı Sevgilisi
Yalaza Dizisi İbrahim Akartürk Kimdir ?(Sinan Taymin Albayrak) Nereli Kaç Yaşında
Yalaza Settar Gönlübol Kimdir ? (Hasan Kaçan) Nereli Kaç Yaşında
Yalaza Ne Zaman Başlayacak? İşte Yayın Tarihi

“Yalaza Dizisi Santral Kimdir (Kadir Çöpdemir)” üzerine 2 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  :-))
  :-((
  :-s
  :’-)
  8-o

  1. Anonim dedi ki:

   :-()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.