Yalaza Dizisi İbrahim Akartürk Kimdir ?(Sinan Taymin Albayrak) Nereli Kaç Yaşında

Osman Sınav’ın yönetmen koltuğunda oturduğu  Yalaza dizisi için beklenen gün geldi. 16 Eylül Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında 20.00 da yayınlanacak olan dizide Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Didem Balçın, Zeynep Gülmez gibi usta oyuncular rol alacak. Dizide İbrahim Akartürk karakterini Sinan Taymin Albayrak oynayacak. 

Yalaza Dizisi İbrahim Akartürk Kimdir ?

49 yaşındaki İbrahim Akartürk mahallelinin saygınlığını kazanmış bir marangozdur. 4 kızı evlenme çağına gelen İbrahim’in Arda isminde bir de küçük oğlu vardır. Bunak babası Faik ve çocuklarıyla  Adapazarı’nın Taraklı kasabasında yaşamını sürdürmektedir. En büyük isteği çocuklarına ve kendine hayat arkadaşı olacak bir bayanla evlenmektir.

Sinan Taymin Albayrak Kimdir ?

1973 yılı Almanya doğumludur. Gazeteci yazar Hakan Albayrak’ın kardeşidir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Albayrak, Yıldız Kenter’den de ders almıştır. Son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Sadık karakterini oynamıştır. Üç yıl evlilik hayatı olan Sinan Albayrak avukat eşi Funda Zeynep Albayrak’tan (Ekincioğlu)  2015 yılında boşanmıştır.

Yalaza 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

 

 

 

 

dizibilgi google play