Yalaza Alev Yanardağ Kimdir ? (Didem Balçın) Nereli Yaşı Sevgilisi

Burak 16 Eyl 2017 Yalaza  0

16 Eylül Cumartesi 20.00 da yayına girecek olan ve TRT 1 ‘in iddialı dizileri arasında yer alması beklenen dizi Yalaza’da Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak gibi usta oyuncuların yanı sıra geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor.  Dizi  Adapazarı’nın Taraklı kasabasında çekiliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda  ünlü yönetmen Osman Sınav oturuyor.

Yalaza Alev Yanardağ Kimdir ?

Hem duruş hem de kişilik olarak ön plana çıkmaya çalışan birisi olan Alev kırıklarından uzaklaşıp sakin bir hayat yaşamak için doğduğu yer olan Taraklı’ya yerleşir. Çocukluk aşkı İbrahim ile yolları kesişen Alev Bu konuda Nalan ile birlikte büyük bir savaşa gireceklerdir.

Didem Balçın Kimdir ?

Yalaza dizisinde Alev karakterini oynayacak olan Didem 18 Mayıs 1982 yılında Ankara’da doğmuştur. Japonya’da düzenlenen Miss Beauty’de Türkiye’yi temsil etti. 35 yaşındaki güzelimiz Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Bir çok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Selcan Hatun olarak karşımıza çıkmıştır. 

Didem Yalçın İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/didembalcin/

Yalaza 1. Bölüm Fragmanı

 

Yalaza Dizisi İbrahim Akartürk Kimdir ?(Sinan Taymin Albayrak) Nereli Kaç Yaşında
Yalaza Settar Gönlübol Kimdir ? (Hasan Kaçan) Nereli Kaç Yaşında
Yalaza Ne Zaman Başlayacak? İşte Yayın Tarihi
Tibet Tursun kimdir? (Yalaza Arda)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.