Yalancısın Yarim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Fragmanı

Yalancısın Yarim Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Yalancısın Yarim Ayça Ayşin TuranAyça Ayşin Turan kadın başrol olarak yer alacağı Q3 prodüksiyonun yeni dizisi Yalancısın Yarim  ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Daha önce Karagül dizisinde Ada karakterine hayat veren Ayça Ayçin Turan başrol olarak yer alacağı Yalancısın Yarim dizisinin erkek başrol oyuncusu ise şuanda basın ile paylaşılmadı.

Yalancısın Yarim dizisi yayın hakları sözleşmesi ise Kanal D ile imzalandı. Böylelikle Kanal D’nin yeni sezon da ekranlara getireceği bir dizi daha belli olmuş oldu. Yalancısın Yarim dizisinini eylül 2016 da ekranlarda olması bekleniyor

Güzelliği ile dikkat çeken Ayça Ayçin Turan böylelikle ilk defa bir projede başrol oynayacak. Yalancısın Yarim dizisinin yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Türkan Derya yapacak

Yalancısın Yarim Dizisi Karakterleri

Ayça Ayşin Turan

1992 yılında İstanbul’da doğan Ayça Ayçin Turan 24 yaşındadır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Ayça Ayçin Turan Özcan Deniz’in Sevimli ve Tehlikeli filminde rol alarak kendisini tanıtmayı başarmıştır. Son olarak Karagül dizisinde ise Ada ŞAMVERDİ karakteri ile karşımıza çıkmıştır. İstanbul Üniversite Radyo Sinema bölümü mezundur.

Yalancısın Yarim Dizisi

Bennu Yıldırımlar

1968 İstanbul doğumlu olan Bennu Yıldırımlar 48 yaşındadır. Yaprak dökümü dizisi ile ekranlara ısınan Yıldırımlar Yaprak Dökümü dizisi ile canlandırdığı Fikret karakteri ile çok büyük ün kazanmıştır. Son olarak ise Umutsuz Ev Kadınları ve Gönül İşleri dizisi ile ekranlara gelmiştir.

bennu yıldırımlar yalancısın sevgilim dizisi oyuncusu

Cihat Tamer

1943 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cihat Tamer 73 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen dizilerde ve fim projelerinde yer almaya devam eden Tamer sayısız projede yer almıştır. İlk olarak Gerzek ŞABAN filmine soyguncu olarak rol alan Cihat TAMER son olarak Ne Münasebet dizisi ve Tehlikeyle Flört filminde rol almıştır.

READ  Yalancısın Yarim Dizisi Tanıtım Fragmanı

Cihat Tamer yalancısın sevgilim dizisi oyuncusu

Yalancısın Yarim Dizisi Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

Yalancısın Yarim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Fragmanı (2 Yorum)

  1. Erkek adayi caxatay ulusoy yada Sana bir sir vereceyim dizinin tilkisi cok yakisirlar karagulun boranida olur lutfen