Yalancısın Sevgilim Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Yalancısın Sevgilim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kanal D ekranlarında eylül 2016’da ekranlara gelecek olan Q3 medyanın yeni dizisinin detayları belli oldu. Başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ayça Ayşin Turan ve  Cihat Tamer’in yer alacağı yeni dizinin ismi Yalancısın Sevgilim olarak açıklandı.

Yalancısın Sevgilim dizisinin yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Türkan Derya yapacak. Yalancısın Sevgilim dizisinin sımsıcacık bir aile dizisi olacağı da gelen haberler arasında

Yalancısın Sevgilim Oyuncu Listesi

Bennu Yıldırımlar

1968 İstanbul doğumlu olan Bennu Yıldırımlar 48 yaşındadır. Yaprak dökümü dizisi ile ekranlara ısınan Yıldırımlar Yaprak Dökümü dizisi ile canlandırdığı Fikret karakteri ile çok büyük ün kazanmıştır. Son olarak ise Umutsuz Ev Kadınları ve Gönül İşleri dizisi ile ekranlara gelmiştir.

bennu yıldırımlar yalancısın sevgilim dizisi oyuncusu

Ayça Ayşin Turan

İstanbul Üniversite Radyo Sinema bölümü mezunu olan Ayça Ayçin Turan 1992 İstanbul doğumlu ve 24 yaşındadır. Güzelliği ile Özcan DENİZ’in dikkatini çeken Ayça Ayçin Turan Özcan Deniz’in Sevimli ve Tehlikeli filminde rol almıştır. Son olarak Karagül dizisinde ise Ada ŞAMVERDİ karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

Ayça Ayçin Turan yalancısın sevgilim dizisi oyuncusu

Cihat Tamer

1943 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cihat Tamer 73 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen dizilerde ve fim projelerinde yer almaya devam eden Tamer sayısız projede yer almıştır. İlk olarak Gerzek ŞABAN filmine soyguncu olarak rol alan Cihat TAMER son olarak Ne Münasebet dizisi ve Tehlikeyle Flört filminde rol almıştır.

Cihat Tamer yalancısın sevgilim dizisi oyuncusu

Yalancısın Sevgilim Tanıtım Fragmanı

Yalancısın Sevgilim Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri (1 Yorum)