Yalancı Bahar RK Ölecek mi? Vivian Dsena Yalancı Bahar’dan Ayrılacak mı? 27 Eylül

Yalancı Bahar RK Ölecek mi?

Yalancı Bahar 3 Ağustos Çarşamba fotoğrafları (2)Yalancı Bahar dizisinin 27 eylül salı günü yayınlanacak 103. bölümünde talihsiz bir kaza yaşanacak. Yalancı Bahar dizisinde bildiğiniz üzere Madhubala Ek Ishq Ek Junoon filminin çekimleri devam ediyordu. RK ve Madhubala’nın son şansı olan filmin senaryosunu ele geçiren RK’in üvey babası ve yapımcılar derneği başkanı senaryoda yer alan bıçaklama sahnesini görür ve bu sahne ile RK bitirebilecek plan hazırlarlar.

Madhubala’ya verilen bıçak sahte bıçaktır. Sokulduğu zaman içine batar. Bhetia ise Sikki’ye o bıçağı gerçeği ile değiştirmesini söyler. Sikki ise söyleneni yapar. Madhubala bıçağı eline alınca bir terslik olduğunu anlar ve bu sahnenin çıkarılmasını istese de nafile.

Sonunda rol gereği RK’yin göğsüne bıçağı saplayan Madhubala RK’in yere yığılması ile her şeyin gerçek olduğunu anlar. 

Vivian Dsena Yalancı Bahar dizisinden ayrılacak mı?yalancı bahar madhubala ve Rishabh Kundra öpüşmesi

RK hemen hastaneye kaldırılır. RK’in durumu ağırdır. 3 gün komada kalan RK’in durumu çok ağırdır ve kurtulması mucizedir. Peki RK kurtulacak mı? Yoksa  Vivian Dsena Yalancı Bahar dizisinden ayrılacak mı?

Vivian Dsena Yalancı Bahar dizisinden ayrılmayacak; ancak çok zor bir rol onu bekleyecek zira bundan sonra felçli bir insanı oynamak zorunda kalacak. Evet RK ölmemiştir; ama sol kolunu kullanamayan Felçli bir insan olmuştur.

Madhubala RK’in bu durumundan sonra  Madhubala Ek Ishq Ek Junoon filmini tek başına çekmek zorunda kalacak.

RK İyileşecek mi? RK’in Düzelecek mi?

RK dizinin ilerleyen bölümlerinde bu felç belasından kurtulacak ve eski haline dönecektir.

Yalancı Bahar RK Ölecek mi? Vivian Dsena Yalancı Bahar’dan Ayrılacak mı? 27 Eylül (18 Yorum)

  1. Madhu arkey icin herseyi yapti ama arkey bunu anlamak istemiyor yazik madhuya onun icin cok ozuluyorum yinede ikisini cooooooooooooooooooooooooooooooooooopoooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkk seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  2. Madhu arkey icin herseyi yapti amaarkey ona cok kotu davraniyor cok bencil biri amayinede ikinizi cok seviyorum

  3. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. BU AMAR VE KUKUBEYİ YANİ KOKUSMUSU RLİME VERSİNLER NEYAPACAGM Bİ BEN BİDE ALAH BİLİR

  4. dipaliyi padoyu oldurmek isdiyorum yeterya madu cok iyikz ne istiyorsunuz umarm arkey cabuk iylesir umarm cok guzel bolumlwr olur

  5. Yuh diyorum başka da bir şey demiyorum. Bu ne ya ne yapmaya çalışıyor bunlar. Yazık rk’ye bunu hak etmedi o. Allah belanı versin inşallah amar pisliği.

  6. iste beni mutlu edicek haber RK nin kolunun duzelmesi onu ve maduyu cok mutlu edicektir onlar mutlu olunca bende mutlu oluyorum

  7. Felcli mi kalacak yani duzelmeyecek mi???? 1.sezonun sonuna kadar boyle mi kalacak acaba ya ama aetik yeter bi arkeyin felc olmadigi kalmisti daha ne belalr gelcek acaba cok merak ediyorum….