Yalancı Bahar dizisi Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

843 yorum
1.523

Yalancı Bahar dizisi Ne Zaman Bitecek? Detaylar sayfamızda

Yalancı Bahar 1. sezon finali 15 ekim cumartesi günü 121. bölüm ile 1. sezon finali yapacak. Yalancı Bahar büyük final ise 24 ekim perşembe 161. bölüm ile olacak. 

yalancı bahar 127. bölüm final

Güncelleme: Arkadaşlar 18 Temmuz pazartesi, 19 Temmuz Salı ve 20 temmuz çarşamba günleri Yalancı Bahar dizisinin hem yeni bölümü hemde tekrarı ekranlarda olmayacak. Ülkenin içinde bulunan kritik durum nedeniyle Yalancı Bahar dizisi yeni bölümü ile 21 temmuz perşembe günü ekranlarda olacak

Kanal 7 ekranlarında mübarek Ramazan Ayı boyunca her gün 16:00 da yayınlanacağı duyurulan baş rollerini Vivian Dsena ve Drashti Dham’nin paylaştığı Hint dizisi ne zaman final yapacak? Madhubala dizisi tamamı yayınlanacak mı yoksa Ramazan Ayı sonunda bitecek mi? Merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Madhubala dizisi 2013 2015 yılları arasında 2 sezondan toplam 509 bölüm olarak çekilmiştir. Madhubala dizisinin ojinalde her bölümü 20 dk olarak çekilmiştir. Peki Madhubala dizisi Kanal 7 ekranlarında nasıl yayınlanacak?

Tabi ki biz bir tüketim toplumu olduğumuz için orijinalde 20 dakikika olan Madhubala  dizisini Yalancı Bahar ismi ile 80 dk olarak izleyeceğiz. Bu süre reklamlar ile birlikte 100 dk geçecek. Yani biz Madhubala dizisinin 4 bölümünü bir arada izleyeceğiz. Bu durumda Yalancı Bahar toplamda 1. sezon 121 bölüm 2. sezon ise 40 bölüm olarak kanal 7 ekranlarında yayınlanacak bu durumdan 161 bölüm sürecek toplamda Yalancı Bahar dizisi. Peki Kanal 7 Yalancı Bahar dizisinin tüm bölüm yayın haklarını aldı mı?madhubala final

 

Evet Kanal 7  orijinal ismi Madhubala (Ek Ishq Ek Junoon) olan dizinin tüm bölümlerini satın aldı; ancak ilk reklamlarda sadece Ramazan ayı boyunca yayında olacağını duyurmuştu. Eğer Yalancı Bahar dizisi reytingleri iyi giderse ve transfer maliyetini kurtarırsa Yalancı Bahar dizisi Ramazan ayından sonra da devam edecek.

READ  Yalancı Bahar Devam mı Edecek Final Yapacak mı

Yalancı Bahar dizisi ilk bölümü ile 10 haziran da izleyici karşısına çıkmıştı. Bu durumda her şey yolunda gider ve Yalancı Bahar dizisi izlenirse 24 kasım 2016 tarihinde 161. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek

 Yalancı Bahar dizisi reytingleri nasıl?

 Yalancı Bahar dizisi reytingleri şuanda çok iyi gitmiyor; ancak her gün yayınlanıyor olmasından dolayı 2.0 rakamının geçmesi imkansız gibi görünüyor. Tabi benzer saatlerde yayınlanan Beni Affet dizisinin ve izdivaç programlarnın sezon finali yapacak olması yaz boyuncu Yalancı Bahar dizisisinin izlenme oranlarını arttıracaktır.

 Yalancı Bahar neden yayınlanmıyor bitti mi?

Yalancı Bahar dizisi şuanda devam ediyor.  Yalancı Bahar dizisi ile ilgili erken final haberi olursa sayfamıza eklenecektir.

 Yalancı Bahar Final Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2016