Yalancı Bahar 9 Temmuz Cumartesi Fragmanı 30. bölüm Evde kimse Madhubala’yı istemez

Yalancı Bahar 30. bölümde Neler Yaşanacak?

[mavitext]Yalancı Bahar dizisini yayınlayan Kanal 7 dizinin orijinal halinde kesmeler yaptığı için bazen bölümler geride kalabiliyor. Bu sıkıntının önüne geçmek için önümüzde ki bölümlerin özetlerine de bakmayı unutmayın[/mavitext]

yalancı bahar 9 temmuz (1)Kanal 7 de her gün yayınlanan Yalancı Bahar dizisinde 30. bölüme gelindi.Yalancı Bahar dizisi 9 temmuz cumartesi günü yeni bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Peki Yalancı Bahar dizisi 30. bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar

Yalancı Bahar dizisi 30 bölüm oldu. Peki Yalancı Bahar ne zaman kaçıncı bölümde bitecek? Detaylar için [saributon]Tıkla[/saributon]

Yalancı Bahar 9 Temmuz Cumartesi özeti

Padmini evi terk eder. Kızının kocasının  evinde mutsuz olduğunu düşünen Padmini onu bu duruma getiren Malik’i cezalandırır ve evi terk eder.

Ev halkı ve özellikle de Rishabh Kundra’nın menajeri Bittuji ve annesi Mohan Madhubala’yı evde istemez; çünkü Madhubala’nın Rishabh Kundra’yı vuranın babası olduğunu bildiğini ancak bu durumu gizlediğini düşünür. Bittu ji ise bu işin içinde Madhubala’nın da olduğunu düşünür. Rishabh Kundra’nın Bittuj’ye cevabı ise serttir.

Mohan ise Madhubala’nın yemek yapmasına izin vermez; çünkü Madhubala’nın oğlunu zehirleyeceğini düşünmektedir. Mohan yemek yapma ve servis etme işini Madhubala’dan alarak Deepali’ye verir. Deepali ise bu krizi fırsata çevirir ve Rishabh Kundra’ya yakınlaşmak ister; ancak yalancı bahar 9 temmuz (2)

Rishabh Kundra’nın Deepali’ye cevabı nettir. Rishabh Kundra yemeğini Madhubala’nın yapmasını ve yedirmesini ister. Hatta Rishabh Kundra ileriye de giderek çatal kaşık kullanmadn Madhubala’nın elinden yemeğini yer.Rishabh Kundra Madhubala’ya güvemektedir; ve ailesinin de ona Malik konusunda güvenmesini istemektir; çünkü Madhubala her şeyi her kesin yüzünü söyleyen mert bir kadındır. 
Yalancı Bahar’da bugün, RK’yı öldürmeye teşebbüs etmek suçundan tutuklanan Malik, RK sayesinde serbest bırakılır. Malikânede yaşayan herkes Madhubala’nın RK suikastına yardım ettiğine inanmaktadır. RK şimdi ne yapacak?

Polislerin Malik’i RK suikastının baş şüphelisi olarak gözaltına alması üzerine RK, karakola giderek Malik’ten şikâyetçi olmadığını söyler. Bhatia, Babhi ve Skandar ise Madhubala’nın Malik’e RK’yı öldürmesi için yardımcı olduğunu söylerler. Nezarethaneye gelerek Malik’ten özür dileyen Bittoo onun başına gelenlerin kendi suçu olduğunu itiraf eder. Radhi, Babhi’nin kışkırtması sonucu Madhubala’yı evden kovmaya karar verir. Padmini ise yaptıklarından dolayı Malik ile tartıştıktan sonra Trishna’nın tüm çabalarına rağmen evi terk eder

Yalancı Bahar 9 Temmuz Cumartesi Fragmanı

Yalancı Bahar 9 Temmuz Cumartesi fotoğrafları

Yalancı Bahar 9 Temmuz Cumartesi Fragmanı 30. bölüm Evde kimse Madhubala’yı istemez (4 Yorum)

  1. Güneş ; 24 kasim iskenderun istiklal makzume törenine gir.37.dkkaya getir çünkü ben 37.dkkada varım.ışte 37.dakkaya getirince orda sahneye birkaç tane kız cikiyo.ben ortada solda olanim beyaz gömlekli beyaz ayakkabili.zayıf olanim bak yanliş kişiye bakma ben ortada soldayim tamam mi?