Yalancı Bahar 8 Temmuz Cuma Fragmanı 29. bölüm Shamster Malik Yakalanır

Yalancı Bahar 8 Temmuz Cuma neler olacak Shamster Malik Yakalanacak mı?

Yalancı Bahar 8 Temmuz (2)Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar 29. bölümü ile 8 temmuz cuma günü Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yalancı Bahar dizisinde sonunda sır perdesi ortaya çıkıyor. Önce Rishabh Kundra’yı vuran kişinin Sultan olduğunu sanmıştık; sonra ise Rishabh Kundra’nın üvey babası olduğunu düşündük gerçek ise bu bölümde ortaya çıktı.  Rishabh Kundra’yı vuran kişi Sahmster MALİK

Yalancı Bahar 8 Temmuz Cuma Özeti

Deepali iz peşindedir. Madhubala’nın işler çevirdiğini düşünen Deepali Madhubala’yı takip eder. Madhubala ise Shamster Malik’in günahının peşindedir. Malik’i silahı gömerken gören Madhubala silahın gömüldüğü yere gider ve silahı alır. Bu sırada ise olanları Deepali video kaydına almaktadır. Deepali vakit kaybetmeden eve gelir ve gördüklerini ev halkına izlettirir. Yalancı Bahar 29. bölüm (2)

Müfettişler ise hastahane kaydını alır ve Rishabh Kundra’nın ailesine bilgi verir. Hastahanede Rishabh Kundra’ya saldıran Malik’tir. Malik ile Madhubala arasında ise büyük bir yüzleşme yaşanır. Bu yüzleşmeye daha sonra Padmini’de katılır. Madhubala Rishabh Kundra’nın kendisine zarar vermiş olsa bile onu öldürme hakkının olmadığını söyler.  Malik ise öfkesine yenik düştüğünü anlatmaya çalışsa da Padmini ve Madhubala’nın hışmında kurtulamaz.

Malik sonunda polisler tarafından teslim alınır. Peki Malik’i affeden Rishabh Kundra şimdi onu hapishaneden de kurtaracak mıdır?
Malik’i kendisi hakkındaki gerçekleri Madhubala’ya anlatmakla tehdit eden RK, onunla bir anlaşma yapar. Öte yandan polisler RK suikastının en büyük şüphelisi olarak Malik’i aramaktadır.
Madhubala, RK ile arasında geçen tartışmanın ardından Malik’i arar ancak Malik kendisine sorulacak sorulardan korktuğu için telefonda konuşmayı reddeder. Malik’in eşyalarını yerleştiren Padmini, onun gömleğinin cebinden yere boş bir mermi kovanının düştüğünü görünce çok şaşırır. RK ile baş başa kalan Madhubala, ona babasının kendisini daha doğmadan önce öldürmeye çalıştığını anlatınca RK bunun sebebini merak eder. Diğer yandan RK ve Malik, Madhubala ile ilgili bir anlaşma yapar. RK’nın hastanedeki yatağının altında Malik’in kolyesini bulan polisler için artık bir numaralı suikast şüphelisi odur.

Yalancı Bahar 8 Temmuz Fotoğrafları

Yalancı Bahar 8 Temmuz Fragmanı

Yalancı Bahar 8 Temmuz Cuma Fragmanı 29. bölüm Shamster Malik Yakalanır (8 Yorum)

  1. Ay ben bu dizi çok seviyorum harika bi dizi Arkeyide çok seviyorum dünya tatılısı keşke bu dizi hiç bitmese hint dizilerinin içinde bir numara bir garip aşk ve yalancı bahar ikisi güzel bi dizi