Menü Aç/Kapat
Yalancı Bahar 6 Temmuz çarşamba Fragmanı 27. Bölüm Malik RK’yi Öldürebilecek mi? Yalancı Bahar 02.07.2016
Yalancı Bahar 6 Temmuz çarşamba Fragmanı 27. Bölüm Malik RK’yi Öldürebilecek mi?

Yalancı Bahar 6 Temmuz çarşamba Özeti

yalanci-bahar-140-bolum-fotograflari-8

Yalancı Bahar dizisinde şok olaylar yaşanmaya devam ediyor. Rishabh Kundra’yı öldürmeye çalışanları üvey babası ve kardeşi sanarken öyle biri çıktı ki sizde şok olacaksınız

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yalancı Bahar 6 Temmuz çarşamba günü 27. bölüm ile izleyicisi karşısında olacak.

Yalancı Bahar  27. bölüm özeti

Madhubala, Malik’in saldırısının ardından RK’nın tedavisine evde devam edilmesini ister. Skandar’ın önünü kesen tefeciler onu tehdit ederek Bhatia’nın kendilerine olan borçlarını ödemesini isterler. Malik, RK’yı öldürmek için yeni bir plan yapar.
RK’nın hastanede can güvenliği olmadığını söyleyen Madhubala, doktorlardan onun tedavisinin evde devam etmesini ister. Doktorlar ise kısa süre önce hayatta kalması bile şansa bağlı olan birinin evde tedavisinin şimdilik mümkün olmadığını söyler. Hastanede kalarak RK’ya yardımcı olan Madhubala onun saldırıdan sonra çok değiştiğini düşünmektedir. Dranaj adlı tefeci Skandar’a adamlarını göndererek Bhatia’nın kendisine olan borcunu hemen ödemesini ister. RK, Padmini’ye duyduğu minneti göstermek için onu ve Malik’i evinde düzenleyeceği Puja ayinine çağırır. RK’yı ortdan kaldırmak için fırsat kollayan Malik oraya giderken yanına bir bıçak alır.
Rishabh Kundra hastanededir hızla iyileşmeye devam etmektedir. Rishabh Kundra Madhubala’nın kendisini yaşatmak için vrerdiği mücadeleyi duyunca şok olur. İkinci kere Rishabh Kundra birine borçlanmıştır. Madhubala Rishabh Kundra için kanını bile korkmadan feda etmiştir.

Rishabh Kundra’nın iyileşmesi için hastanede korumadan duvar örülmüştür. Kimsenini girip çıkmasına izin verilmemektedir. Rishabh Kundra’nın başında karısı Madhubala ve yardımcısı Bittuji vardır.

Rishabh Kundra’nın gizli düşmanı Madhubala’nın babası Shamster Maliktir. Malik kendisini aylarca yatakta tutan ve hala ilaçlara mahkum eden Rishabh Kundra’dan öcünü almak için onu vurmuştur Rishabh Kundra’nın ölmediğini gören Malik hastahaneye gider ve onu bıçak ile öldürmeye çalışır.

Malik tam Rishabh Kundra öldürmeye çalışırken durumu fark eden Madhubala  onun ikinci kere hayatını kurtarır. Malik Madhubala’ya yakalanmıştır. Rishabh Kundra’yı ve seni görmeye geldim diyerek kurtulmaya çalışan Malik Madhubala’dan kurtulsa da polislerden kurtulabilecek mi? Malik’i polislerin elinden kim kurtaracak

Yalancı Bahar dizisi yeni bölümü ile 6 temmuz çarşamba 16:00 da sakın kaçırmayın

Yalancı Bahar 6 Temmuz Fotoğrafları Resimleri

Yalancı Bahar 6 Temmuz Fragmanı izle
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Amine

bisürü
hint filmi yayınlandı ama hiçbiri böyle dikkat çekici değildi bu çok farklı ve izlenmeye değer başroldekiler çok yakışıyorlar devam etmesi lazım yarıda kesilirse bize haksızlık olur

Cevapla

Buse

Herkes bu dızıyı ızlemelı cok guzel

Cevapla

melisa

Arkeyi cok seviyorum tabi maduyuda

Cevapla

Ipek

Çok güzel bir dizi çok beğendim ilk kez bir hint dizisi izledim ve cok begendim

Cevapla

Rkm

Seni çok seviyorum madu

Cevapla

Madu

Bu dizi çok iyi geldi

Cevapla

aya

Çok güzel bir dizi lütfen bitmesin

Cevapla

fatmanur

Bu diziye bayiliyorum tabi benimsinede oylebhic kacirmadan izliyorum

Cevapla

Atay

Diziyi begenerek izliyoruz lütfen bitmesin

Cevapla

nehir

RK ve madhubala çok tatlılar

Cevapla

RK

yalancı bahar çok güzeeelll

Cevapla

misafir

artık birbirlerine asık olsunlar

Cevapla

ZİLAN

Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. Çok güzel bir dizi RK de gerçekten çok yakışıklı madu da çok güzel birbirlerine olan inançlari çok iyi inşallah güzel bir şekilde biter

Cevapla

yagmur

Cokkkkkk mutluyummm

Cevapla

yücel

Bence bu hint dizileri harika yalancı baharda gayet başarılı bir hint dizisi

Cevapla

Anonim

Gerçekten beyenerek izliyozruz

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler