Yalancı Bahar 56. Bölüm Özeti 10 Ağustos Çarşamba Fragmanı Sultan Ölecek mi?

Yalancı Bahar 56. Bölüm Özeti

Yalancı Bahar 9 Ağustos Salı resimleri (4)Yalancı Bahar  yeni bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Sevilen dizi Yalancı Bahar 10 Ağustos salı günü 56. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Yalancı Bahar dizisinde Sultan’ın hayatı tehlike de.

Yalancı Bahar  10 Ağustos Çarşamba Özeti

Yalancı Bahar dizisinde bilindiği üzere Sultan çetenin uyuşturucu satma talebini reddetmiş ve Bhujang’a sert çıkmıştı. Bhujang ise Sultan’ın bu kararına karşı çıkmış ve Sultan’a oğlu Aryan üzerinden suikast düzenlemiştir.

Rishabh Kundra ise alkolik olarak yine araba kullanır ve kaza yapar. Sultan’ı gören Rishabh Kundra onun kendisini öldüreceğinden çekinir; ancak Sultan ona zarar vermezYalancı Bahar 56. Bölüm fotoğrafları (3)

Aryan’ı kaçırdığını söyleyen Bhujang Sultan’ı bir limana çağırır. Liman’da Sultan’ı öldürecek olan Bhujang Sultan’ın karşılık vermesi ile zor durumda kalır. Sultan Bhujang’ın adamlarını bir bir öldürür; ancak Bhujang Sultan’ı vurur ve yaralar.

Sultan vurulur; ama gemide ki uyuşturucu maddeyi de yakmadan ölmeyecektir. Sultan kendisini denize atar ve peşinde ki Bhujang’ın adamlarından kurtulur.

Sultan ağır yaralıdır ve eve gelememiştir. Aryan ve amcası ise Sultan’ın eve gelmemesi ile büyük korku yaşarlar. Sultan’ın amcası Sultan’ı aramak için çıkacaktır; ancak Aryan’ı bırakacak bir yeri yoktur. Amca Aryan’ı en son Madhubala’ya getirir ve Sultan’ı aramaya gider.

Padmini, Rahda’nın kızı hakkında kendisine söyledikleri karşısında çok sinirlenir. Çok geçmeden Sultan’ın hayatta kaldığını öğrenen düşmanları onu saklandığı depoda köşeye sıkıştırır. Londra’daki işlerini yarım bırakarak Hindistan’a dönen RK ise Madhubala’ya öfkelidir.

Madhubala ve Sultan hakkındaki söylentilerin etrafta dolaşmasından rahatsız olan Rahda bu durumu Padmini ile paylaşır. Sultan, Aryan’ın yetiştirilmesi konusunda kendisine müdahale eden Madhubala’ya kızgındır. Sultan’ın hayatta kaldığını öğrenen mafya üyeleri çok geçmeden onun saklandığı depoyu bulur. Çıkan çatışmadan Madhubala’nın yardımı son anda kaçmayı başaran Sultan artık saklanacak yeni bir yer aramaktadır. Bu sırada Aryan ise Madhubala ile birlikte kalmaktadır. Ertesi gün film çekimlerini izlemek için Madhubala ile birlikte sete giden Aryan burada bir sahne ışığını devirmesi üzerine yapımcı tarafından azarlanır. O sırada sette bulunan Sultan ise oğluna kızan bu adama unutamayacağı bir ders verir. Yaşananlara şahit olan Deepali ise olup bitene bir anlam veremez. Londra’dan dönen RK ise Madhubala ile buluşur

Yalancı Bahar 56. Bölüm Fotoğraf Galerisi

Yalancı Bahar 56. Bölüm Fragmanı

Yalancı Bahar 56. Bölüm Özeti 10 Ağustos Çarşamba Fragmanı Sultan Ölecek mi? (20 Yorum)

  1. Sana bayılıyorum sultan nasıl bir adamsın adam değil taşsin çok yakışıklısı işallah madu sana aşık olur arkeyde açısından olsun. Pis arkeyi intikamcı madu sultanı seç adam adam değil nasıl birşey o boy pos endam coooook yakisiklisin

    • Kusuru bakma dileğin gerçekleşemeyecek kadar imkansiz kim gelirse gelsin madu Rk deli giebi sevecek ve seviyor ayrıca birleşecekler üzgünüm rk
      madu

  2. Rk sultanı Madhubalanın yanında görünce çıldırıp kıskançlıktan patlicaksın ama yinede Madhubalayı deli gibi seviyorsun Rk=Madhubala