Menü Aç/Kapat
Yalancı Bahar 5 Temmuz Salı Fragmanı 26. Bölüm Tüyoları RK Hayata Döner Yalancı Bahar 02.07.2016
Yalancı Bahar 5 Temmuz Salı Fragmanı 26. Bölüm Tüyoları RK Hayata Döner

Yalancı Bahar 5 Temmuz Salı neler olacak? Rishabh Kundra yaşayacak mı?

yalanci-bahar-138-bolum-fotograflari-madhubala-4

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar 5 Temmuz Salı günü yeni bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Rishabh Kundra birileri tarafından kalbine yakın sıkılan bir kurşun ile vurulmuş ve hastahanede yaşam savaşı vermektedir.

Yalancı Bahar 5 Temmuz  Neler Olacak

RK’nın durumu iyiye gitmeye başlamıştır ancak onun bilinci hala yerine gelmemiştir. Babhi gece RK ile baş başa kalabilmek için gizlice onun hastane odasına girmeye çalışırken Madhubala ve Bittoo tarafından yakalanır. RK’nın yanında refakatçi olarak kalan Madhubala, onun uykusundayken babası ile ilgili bir şeyler sayıkladıklarını duyar. Babhi ve Bhatia, RK’nın yokluğundan faydalanarak onun odasındaki özel eşyaları araştırırlar. Diğer yandan RK ile yarım kalan bir hesabı olan Malik elindeki bıçakla RK’nın odasına girer.
Yalancı Bahar’da bugün, Babhi, RK’dan ona olan aşkına karşılık vermesini ister. RK’nın adamlarından yediği dayağın intikamını almak isteyen Malik ise gece gizlice hastaneye girer

Beni Affet’de Dün

Rishabh Kundra Madhubala’nın duaları ve destekleri ile hayata dönmüştür. İnancı ve aşkı ile hayata bağlanan Rishabh Kundra’yı daha büyük bir tehlike beklemektedir.

Madhubala babasını ölüme terk eden ve kendisine sayısız eziyette bulunana hatta hala köle gibi davranan Rishabh Kundra’nın yaşaması için yalın ayak duaya koşmuştur mabede.

Malik ise Madhubala’nın neden Rishabh Kundra için  bu kadar dua ettiğine anlam veremez. Madhubala Rishabh Kundra’ya aşık mı olmaktadır.

Rishabh Kundra’nın vurulması üzerinde ki sır perdesini polis kaldırır. Polis Sultan isimli kişinin bu işi yapmadığını bildirir. İşi yapan kişinin peşinde olduklarını ve yakalamak üzere olduklarını anlatır. Bu durum Rishabh Kundra’nın üvey babası ve kardeşinde büyük bir korku oluşturur; çünkü Sultan adıyla Rishabh Kundra ve yardımcısı Bittuji’yi arayan onlardır amaçları ise biraz Rishabh Kundra’dan para koparmaktır.

Rishabh Kundra’yı korkutması için tuttukları adamın yanına giden Skinder ve Bhatia kendi adamlarının yerine Rishabh Kundra’yı başkasının vurduğunu öğrenirler ve  Rishabh Kundra’nın kendilerinden başka bir düşmanı olduğunu anlarlar. Peki kimdir bu Rishabh Kundra’nın düşmanı

Yalancı Bahar 26. bölüm ile 5 temmuz salı 16:00 günü Kanal 7 ekranlarında sakın kaçırmayın

Yalancı Bahar 26. bölüm Fotoğrafları

Yalancı Bahar 26. bölüm Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

selcan

Keşke rk ve madhu çok mutlu olsa onları kimse ayırmasa

Cevapla

Gamzenur

Aynen yaa sonuçta rk maliği kurtardı RK gereken parayı vermeseydi şimdi malik ölmüş öolacaktı hepsi arkeyin sayesinde oldu ama şimdide malik onun ölmesi için uğraşıyor

Cevapla

Madu

Zeynep size katiliyorum

Cevapla

rk aski , hayrani

Ben madubalanin yerinde.olsam malik e bir daha kocamın yanına yaklaşma derdim

Cevapla

zeynep

maliğin yaptığı bence çok yanlış sonuçta rk zorlada olsa hayatını kurtardı

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler