Yalancı Bahar 46. Bölüm Fragmanı 31 Ağustos Pazar Özeti Köy Hayatı

Yalancı Bahar 46. Bölüm de Neler Olacak?

yalancı bahar 46Yalancı Bahar dizisi bilindiği üzere gün değiştirdi. Artık Yalancı Bahar haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında 20:50 de izleyicisi karşısında olacak. Peki Yalancı Bahar dizisinde 31 ağustos pazar günü neler yaşanacak? Yalancı Bahar’da Madhubala ve Rishabh Kundra için onları kimsenin tanımadığı bir yerde bir hayat beklemektedir.

Yalancı Bahar  31 Ağustos Pazar Özeti

Madhubala ve Rishabh Kundra sonunda hayal ettikleri ve kendilerini kimsenin tanımadığı sadece doğa ile iç içi oldukları bir yere giderler; ancak doğa şartlarında yaşamak düşündükleri kadar kolay değildir. Ormanda baş başa kalan  Rishabh Kundra ve Madhubala zor zamanlar geçirdikten sonra bir köye yerleşirler. Gittikleri köyde ise bir yaşlı teyze ve yaşlı amca onlara ev verir ve onları misafir eder.

Rishabh Kundra ve Madhubala bu teklifi kendi evlerini kurana kadar kabul ederler; hemde bu arada köy yaşamına adapte olmaya çalışırlar; ancak  Rishabh Kundra’nın istediği şey olmamıştır. Evlerine girdikleri yaşlı kadın bile deli gibi Rk hayranıdır. yalancı bahar 46. bölüm resimleri

Rishabh Kundra ve Madhubala’nın gittikleri köyün gençleri ve çocukları da aynı şekilde imza istemeye RK’ye gelirler; ancak RK’in imza atacak kalemi bile yoktur.

Rishabh Kundra’nın görevi süt getirmek ve ateş yakmaktır. Ateşi yakan Rishabh Kundra süt getirme işinde ise oldukça başarısız olur. İnek ile kavga eden RK sonunda ona bile sevgi gösterilmesi gerektiğini anlar.

Yalancı Bahar 46. Bölüm FotoFragman

Yalancı Bahar 46. Bölüm Fragmanı

Yalancı Bahar 46. Bölüm Fragmanı 31 Ağustos Pazar Özeti Köy Hayatı (10 Yorum)

  1. keşke r.k ve madhubala gerkeq hayatdada sevcili olsalar.Onları çok seviyorum ve büyük hayranlarıyım