Menü Aç/Kapat
Yalancı Bahar 45. Bölüm Fragmanı 1 Ağustos Pazartesi Özeti Padmini Bahraç’ı Öldürür Yalancı Bahar 26.07.2016
Yalancı Bahar 45. Bölüm Fragmanı 1 Ağustos Pazartesi Özeti Padmini Bahraç’ı Öldürür

Yalancı Bahar 45. Bölüm Özeti Padmini Bahraç’ı Öldürür

yalancı bahar 45. bölüm fotoğraflarıKanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar 45. bölümü ile 1 ağustos pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkacak. Peki Yalancı Bahar dizisi 45. bölümünde neler yaşanacak? Padmini Rishabh Kundra’nın Bahraç’ı öldürmesine ve katil olmasına engel olur; ancak doğru durmayan Bahraç yeniden saldırıya geçince Padmini kızını ve ailesini korumak için Bahraç’ı vurur.

Yalancı Bahar 1 Ağustos Pazartesi Özeti

Padmini 20 yıldır dayanmış ve kendisi ile kızlarını öldürmeye çalışan eski kocası Bahraç’ı öldürmemiştir; ancak 20 yıl sonra çıkıp gelen Bahraç kızı Madhubala’yı ve kendisini öldürmeye çalışınca dayanamamış ve Bahraç’ı öldürmüştür. Bahraç’ı öldüren Padmini tutuklanmış ve mahkeme karşısına çıkarılmıştır.

Padmini Bahraç’ı polisin önünde öldürünce ve silahı da polisler alınca savcı Padmini için idam cezası istemiştir. Padmini ve Rishabh Kundra ve Madhubala idam cezasını duyunca şok olur; ancak artık yapacak çok bir şey yoktur.

Rishabh Kundra’nın tuttuğu avukat başarılı şekilde Padmini’yi savunur; ancak Padmini kendisini savunmak istemez ve suçunu kabul eder. Avukat ise Padmini’nin Bahraç’ı öldürdüğünü kabul eder; ancak bunu nefsi müdafa için yaptığını ispat etmeye çalışır.yalancı bahar 1 ağustos

Padmini sonunda savunmasını yapar ve idamı kocasını öldürdüğü için değil onun eziyetlerine bunca yıl katlandığı için hak ettiğini söyler. Bahraç’ın kızını ve kendisini polislerin önünde öldürmeye çalıştığını söyler. Padmini’nin savunmasına Madhubala’da katılır ve hakimi ikna ederler.

Padmini hakimin nefsi müdafa kararı ile serbest kalır.

RK’nın arabası tamir edildikten sonra Madhubala ile birlikte eve geri dönerler. İkiliyi birlikte gören Deepali yeni bir kıskançlık krizi geçirir. RK, Madhubala’ya itiraf ettiği sevginin bir oyundan olduğunu itiraf etmeye hazırlanmaktadır.
Arabası tamir edilinceye kadar köyde misafir olarak kalan RK, bir an önce hiç bilmediği bu hayattan kurtulmak ister. Köyde ilk kez uzun süre baş başa kalma fırsatı olan Madhubala ve RK arasında romantik anlar yaşansa da Madhubala kendisine oynanan oyundan haberdar değildir. Eve döndüklerinde Padmini ve Radha’yı birlikte gören Madhubala onların ne kadar iyi anlaştıklarını görünce çok sevinir. Beklenen anın geldiğini düşünen RK, Madhubala’dan kendisi ile birlikte gelmesini ister. Madhubala, RK’nın kendisinden intikam aldığını öğrenebilecek mi?
Devamı için lütfen  Yalancı Bahar dizisi 45. Bölümü izleyin. Yalancı Bahar 45. Bölüm ile 1 ağustos pazartesi günü 20:50 de Kanal 7’de

Yalancı Bahar 45. Bölüm  Fotoğrafları

Yalancı Bahar 45. Bölüm  Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

Sultaneden nifret edirem kardeş karsnı sikmeye çalışdı

Cevapla

Kusı kumarı gupta sıngraızada

Arkey madhu a love you

Cevapla

Kusı kumarı gupta sıngraızada

Arkeyden nefret nefret nefret madhuya sevgı sevgı sevgı

    Cevapla

    arkey kralicesi

    Asil Ben Sana nefret nefret nefret ediyorum .arkey le madu icin Ben olurum.

Cevapla

arzu

Bence cok sacma sadece zaman kaybi

Cevapla

ejeş

arkey oliyomu

Cevapla

İlknur:)

Saati dörde alınsın please

Cevapla

Madhubala Rishabh Kundra

Kim bu ikiliyi sevmez ki ben de olsam yine işletim yine izlerim bunu izlemeyen aklı dengesi yrinde değildir.

Cevapla

Ebuş

Kim bu ikiliyi sevmez ki ben de olsam yine işletim yine izlerim bunu izlemeyen aklı dengesi yrinde değildir.

Cevapla

İlknur:)

Ah! Çok iyi olmuş. Ölmesi . Biraz rk ve madhu olayları olsun . Balraj olayları çok sıkıcı

Cevapla

Anonim

Yalancy Bahar dizisi oyunjulatyndan Arkey we Madhu birbirlerine cok yakysyyorlar

Cevapla

madhu

COKKKK GUZEL BI DIZI. BAYILIYORUM RK VE MADHU SIZI COK SEVIYORUMMMMMMMMMMMMMM. DIPALI SANA NEFRET EDIYORUM KENI SANADA NEFRET EDIYORUM. MADHU SENI SEVIYORUM. RK SENIDE .

Popüler Haberler