Yalancı Bahar 43. Bölüm Özeti 2 Ağustos Salı Fragmanı Bahraç Düğünü Basar

Yalancı Bahar 43. Bölüm de Neler Olacak?

Yalancı Bahar 43. Bölüm resimleri (1)Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar yeni bölümü ile 2 ağustos salı günü izleyicisi karşısına çıkacak. En çok izlenen Hint dizileri arasında gösterilen Yalancı Bahar’ın 43. bölümünde neler olacak? Bahraç Madhubala’yı öldürecek mi?

Yalancı Bahar 2 Ağustos Salı Özeti

Malik ve Padmini’n düğünü için artık her şey hazırdır. Rishabh Kundra’nın gelmesi beklenirken düğünü Bahraç ve adamları basar. Bahraç’ın adamları tam teçhizatlı silahlıdır.

Bahraç herkesi yakalatır ve önce eski karısına sahip olmak istediği için önce Malik’i döver. Malik ise 5 kişi tarafından tutulmaktadır ve elinden hiç bir şey gelmez. Sonra Padmini’yi döver. Kızını kendisine karşı asi yetiştirmesinden dolayı Padmini’ye tüm davetlilerin önünde işkence yapar. Madhubala ise babasının bu kadar psikopat bir adam olduğunu hayal edememiştir.Yalancı Bahar 43. Bölüm fotoğrafları (1)

Bahraç’ın Trishna’ya da sürprizi vardır. Trishna babasını gördüğünü ve tanıdığını ancak kimseye söylemediği söyleyen Bahraç herkesi Trishna ile düşman yapar. Sonunda Trishna’nın sırır ortaya çıkmış filminin yapımcısı herkes tarafından öğrenilmiştir.

Rishabh Kundra ise yoldadır. Ailesi ve sevdiği kadının başına bela olan Bahraç’ı kendisinin bela ettiğini düşünmekte ve kahır olmaktadır. Rishabh Kundra olaya müdahele etmeye gelirken arkasında kendisini takip eden motorsikletli  Bahraç’ın adamlarını görür. Bahraç Rishabh Kundra’nın da başına iş koymuştur.

Rishabh Kundra arabasını eğler ve arkasında ki motorsikletliler ile dövüşmeye başlar. Motorsikletlilerin bilmediği bir şey vardır. RK dövüş sahnelerinde dublör kullanmaz…
Yalancı Bahar’da bugün, adamlarına düğüne gelen herkesi rehin almalarını söyleyen Balraj ilk olarak Padmini ardından da Madhubala’yı öldürmeye karar verir. Annesini son onda öldürülmekten kurtaran Madhubala şimdi Balraj’ın hedefi halindedir ve RK dışında onu kurtaracak kimse yoktur.
RK’nın Malik ve Padmini’nin düğününe gelenlerin eğlenmesi için ayarladığı mekâna herkesten önce gelerek etrafa silahlı adamlarını yerleştiren Balraj’ın düğüne gelenlere kötü bir sürprizi vardır. Malik ve Padmini, Balraj ile görüştüğü halde kendilerini uyarmadığı için Trishna’ya kızlarlar. Silahını Padmini’ye doğrultan Balraj tam tetiği çekmeye hazırlanırken Madhubala araya girer. Bunun üzerine iyice öfkelenen Balraj adamlarından Madhubala için bir idam sehpası hazırlamalarını ister. Düğüne gelen davetliler rehin alındığı için kimse yaşananlara karşı koyamaz. Olup biteni haber alan RK hızlıca olay yerine gelir. RK, Madhubala’yı kurtarabilecek mi? Balraj’ın sonu ne olacak?

Yalancı Bahar 43. Bölüm Fotofragman

Yalancı Bahar 43. Bölüm Fragmanı

Yalancı Bahar 43. Bölüm Özeti 2 Ağustos Salı Fragmanı Bahraç Düğünü Basar (19 Yorum)

  1. bu dizi çok güzel teyzem bayılıyor bende bayılıyorum teyzem gül çok seviyor haa teyzem seni seviyorum