Yalancı Bahar 40. Bölüm 25 temmuz pazartesi RK Servetini Dağıtır

Yalancı Bahar 40. Bölüm 25 temmuz pazartesi Neler Olacak

yalancı bahar 40Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen yapımı olmayı başaran Yalancı Bahar 25 temmuz pazartesi günü yeni bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Yalancı Bahar dizisinin 40. Bölümünde RK servetini yakınlarına dağıtacak ve ortada kalacak.

Yalancı Bahar 40. Bölüm Özeti

Trishna BSC Yapımın ısrarlarına dayanamaz ve kendisini çocukken öldürmek isteyen adamın filminde oynar.  Trishna parayı alır ancak evde kilerin ne tepki vereceğinin de farkındadır. Bu nedenle parayı saklar ve kimseye söylemez sözleşmeyi kabul ettiğini. Trishna kendisi gelen başrol teklifini hayali olduğu için kabul etmiştir; bu nedenle de ailesini bırakmayı da göze almıştır. yalancı bahar 25 temmuz foto

Rishabh Kundra ise hala karısı Madhubala’nın kendisine aşık olup olmadığını bilemez ve ona yeni bir sınav hazırlar. Eğer Madhubala RK’nin parasını seviyorsa servetini dağıtmasına izin vermeyecektir. Rishabh Kundra avukatını çağırır ve vasiyetini hazırlar. Rishabh Kundra vasiyetinde tüm ailesine ve Madhubala’nın ailesine milyonlar bırakır ve kendisine hiç bir şey almaz; aynı zamanda Madhubala’ya da tek kuruş bırakmaz. Madhubala ise Rishabh Kundra’nın kendisini istediğini ve para istemediğini söyleyerek sınavı geçer. Peki Rishabh Kundra gerçekten servetini dağıtacak mıdır?

Yalancı Bahar 40. Bölüm FotoFragmanı

Yalancı Bahar 25 Temmuz Fragmanı

 

Yalancı Bahar 40. Bölüm 25 temmuz pazartesi RK Servetini Dağıtır (7 Yorum)

  1. Arkey ve madhu cok wirinler bu diziye bakarken icim kipir kipir oluyor super kewk bitmese hic