Menü Aç/Kapat
Yalancı Bahar 36. bölüm Fragmanı 19 Temmuz Salı Madhubala’nın Babası Geri Döner Yalancı Bahar 11.07.2016
Yalancı Bahar 36. bölüm Fragmanı 19 Temmuz Salı Madhubala’nın Babası Geri Döner

Yalancı Bahar 36. bölümde neler olacak?

Yalancı Bahar 36. bölüm 19 temmuz resimleriYalancı Bahar dizisi yeni bir bölüm ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kanal 7 üst yönetimin aldığı karar ile Yalancı Bahar dizisi 11 temmuzdan itibaren sadece hafta içi yayınlanacak; bu nedenle de bizim bölümlerimiz biraz daha geriden gidiyor. Yalancı Bahar dizisinin yeni bölümleri ile ilgili bilgi elde etmek için hem geçmiş bölüm özetlerine hemde gelecek bölüm özetlerine bakınız.

Yalancı Bahar dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için[pembebuton] TIKLAYINIZ[/pembebuton]

Yalancı Bahar  19 Temmuz Salı Özeti

Yalancı Bahar dizisinin 19 Temmuz Salı günü yayınlanacak yeni bölümünde şok bir geri dönüş yaşanacak. Yalancı Bahar dizisinin ilk bölümlerinde bize Padmini’nin kocası olarak tanıtılan Bahraç Yalancı Bahar dizisine yönetmen BSC olarak geri dönecek ve RK’ye çok büyük bir para karşılığında film teklif edecek. RK ile iş görüşmesini ise bir partiye ayarlayacak.Yalancı Bahar 36. bölüm fotoğrafları

Rishabh Kundra ve asistanı Bittuji BSC yapım şirketi ile görüşmeye partiye gittiğinde ilginç bir ortam ile karşılaşacak. BSC şirketi sahibi Khalnayak RK’yi uzun bir süre bekletecek. RK tam sıkılıp görüşmeyi bırakıp gidecekken kapının kilitli olduğunu görecek ve tam o sırada Khalnayak yaşpastanın içinden çıkacak.

RK bu ilginç adam ile iş yapmak istemeyip partiyi terk edecek; ancak yolda arabası bozulacak ve ambulans ile Khalnayak onların yanına gelecek. BSC onları ambulansa binmeye ikna edecek. Rishabh Kundra ise ilginç bir şekilde Madhubala ve BSC’nin konuşma tarzlarını bir birine benzetecek.

Yalancı Bahar  dizisinin ilk bölümlerini izlemeyenler için bilgi verecek olursak. Bu Bahraç olarak bilinen ama şimdi kendisine Bsc şirketinin sahibi Khalyanak olarak tanıtan kişi aslında Padmini’n kocasıdır. Padmini Madhubala’ya hamileyken çocuğu doğurunca kendisini öldürüp Madhubala’yı alacağını öğpren,ince kaçar ve Malik’e sığınır. Daha sonra ise Madhubala doğar. Bahraç kızını tüm dünyada arasa da bulamaz.

Yalancı Bahar 19 Temmuz Salı Resimleri Fotoğrafları

Yalancı Bahar 36. bölüm Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Niko

Selam ben geldım arkadaslarım bulursunuz ınsallah canlarım. Dızı muhtesem ve kıvırcık berbat ama olcek neyse kı ya ben kımsenın olumune sevıncek bırı deyılım ama kotuler olmelı!

Cevapla

madhu tutkunu

Yalancı baharı çooooooooooooooooooooook seeeeeeviyorum

Cevapla

Anonim

Yalanci bahar yarin verecekmi nedan bu gun vermedi ne olur lutfen yalanci bahar dizisini verin diziyi gormeden oturamiyorum lutfen lutfen yalanci bahar dizisini gosterin yayinladin

Cevapla

Anonim

Finali izleyen varsa lütfen biraz anlatsın

Cevapla

lale

bu dizi hayatımda gördüğüm en güzel dizi rk çok yakışıklısın

Cevapla

Anonim

Kewke hic olmeselerdi iyi olurdu amma wimdilik super arkey ve madhu cok wirinler bu diziye bakarken icim kipir kipir oluyor super

Cevapla

Anonim

Evet ya cok cekdi zavalli madummm kavussunlar artik

Cevapla

Anonim

Artık yetttter RK ve maduh aşklarını yaşasınlar değil mi?

    Cevapla

    Anonim

    Evet yaşasınlar bencede

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler