Yalancı Bahar 34. bölüm Fragmanı 13 Temmuz Çarşamba özeti

Yalancı Bahar 34. bölüm de neler yaşanacak?

yalancı bahar 34 resimYalancı Bahar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor; ancak orjinal adı Madhubala olan dizinin bazı sahneleri Kanal 7 yönetimi tarafından sebepsiz yere çıkarılıyor ve izleyici bölümler arasında yeterli şekilde anlamlı bağ kuramıyor. Bu sayfalardan Kanal 7 yönetimine sesleniyoruz; lütfen Yalancı Bahar dizisi ile oynamayın ve orijinalini yayınlayın. Yalancı Bahar dizisinde orjinalde olan çıkarmalar nedeniyle bazen biz geride kalmış olabiliyoruz; bu nedenle özette izlediğiniz bölüm yazıyorsa bir sonra ki günün özetine bakmanızı rica ederiz.

Yalancı Bahar dizisi 13 Temmuz Çarşamba günü saat 16:30 da 34. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Peki Yalancı Bahar 34. bölümünde neler yaşanacak? İşte özet

Yalancı Bahar dizisinde çalan en güzel Hint müzikleri için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

Yalancı Bahar 13 Temmuz Çarşamba özeti

Rishabh Kundra ve Madhubala arasında başlayan yakınlaşma başbaşa akşam yemeğine çıkmaya kadar devam eder. Çekimlerin olduğu mekanda ise Rishabh Kundra ve Madhubala arasında özel sahneler ve danslar yaşanır. Tam Rishab Kundra Madhubala’yı öpecekken gelen ses ile ikisi ayrılarak eve giderler.

Madhubala artık Rishabh Kundra’sız bir hayat hayal edememektedir; ancak hayal ettiği hayatta kocası ve annesi arasında sıkı bir bağ vardır.  Madhubala hayallerinin peşinden koşar ve Rishabh Kundra’yı öğle yemeğine annesine gelmesi için ikna eder. Rishabh Kundra ise çok tatlı görünen  Madhubala’yı kıramaz ve bu teklifi kabul eder. Artık  Madhubala Rishabh Kundra’ya tam anlamıyla aşıktır. yalancı bahar 13 temmuz resimleri

Madhubala kendi elleri ile Padmini ve Malik’in evine yemek hazırlamaya gider; ancak  Madhubala kendi evlerine gidince bazı şeylerin yerinde gitmediğini kardeşi Trishna’dan öğrenir.  Madhubala’nın annesi Padmini Malik ile aynı evde değil Roma ile aynı evde kalmaktadır.  Madhubala kendisi ve Rishabh Kundra nedeniyle annesi ve Malik’in arasının bozuk olmasnı çok üzülür.

Gördüklerine üzülen bir kişi daha vardır ki onun yarası günden güne derinleşmektedir. Deepali  Madhubala ve Rishabh Kundra’nın baş başa yemek yemesine ve mutlu olmalarına delirir.
Yalancı Bahar’da bugün, RK, Deepali’ye Madhubala’ya karşı oyun oynayarak onu kendisine aşık etmeye çalıştığını itiraf eder. Trihsna, Padmini ve Madhubala’ya yönelik suçlamalarına devam etmektedir. Madhubala’nın aşkını sınamak isteyen RK ona zor bir soru sorar.
Radha’dan izin alarak Padmini’nin yanına giden Madhubala, Trishna’nın kendisine yönelik suçlamalarının ardından üzgün bir şekilde eve geri döner. Öte yandan Trishna’nın Madhubala ve Padmini’ye olan öfkesi hala devam etmektedir. Deepali evde yalnız kalan RK’nın odasına girerek ona yakınlaşmaya çalışsa da RK buna müsaade etmez. RK’nin Madhubala hakkında Deepali’ye söyleyecekleri onu çok şaşırtır. Madhubala eve döndüğünde RK ortadan kaybolmuştur ve kimse nereye gittiğini bilmemektedir. Uzun çabaların ardından RK’nın bir çiftlik evinde olduğu bilgisine ulaşan Bittoo bu haberi evdekilerle paylaşır. RK’nın başına bir şey gelmesinden endişe duyan Madhubala onun yanına gitmek üzere yola çıkar. Madhubala’nın kendisine olan aşkından emin olmak isteyen RK ona zor bir soru sorar. Madhubala bu soruya ne yanıt verecek?

Yalancı Bahar 34. bölüm Fotoğrafları

Yalancı Bahar 34. bölüm Fragmanı

Yalancı Bahar 34. bölüm Fragmanı 13 Temmuz Çarşamba özeti (11 Yorum)

  1. allah askina bu kadar kotu diyipde neden ilgileniyosunki bu kadar yalan konusan insanlardan nefret ediyorum dizi cok guzel bi kere eyer beyenmiyorsan yorum da yapmiyicaksin sevgili ANONIM

  2. Ben biliyorum bunun sonun ikside oluyor soram kizlari buyuyor ve madhunun ikizi gibi tipkisinin aynisi ona benziyor arkeyde bawka bir isimle giriyor diziye amma yinede arkeyi canladiran karakder canladiriyor iwte yine hind dizilerinin bitib tukemez wawirtmalari hic olmese wawardim zaten cok kotuuu.