Yalancı Bahar 3 Temmuz Pazar Fragmanı 24. Bölüm de Neler Olacak

Yalancı Bahar’ın  24. Yeni Bölümünde Neler Olacak? Merak Edenler İşte Detaylar

yalancı bahar 3 temmuz pazarKanal 7 ekranlarında her gün yayınlanan ve izleyicileri kısa zamanda kendine bağlamayı başaran Yalancı Bahar dizisi yeni bölümü olan 24. bölümü ile 3 Temmuz Pazar günü izleyicisi karşısın

da olacak.

Yalancı Bahar’ın yeni bölümünde Madhubala Deepali’nin teklif ettiği parayı alıp buralardan gitme teklifini kabul etmez. Deepali ve Madhubala arasında büyük savaşın fitili ise işte şimdi ateşlenmiştir.

Yalancı Bahar 3 Temmuz Pazar Özeti

yalancı bahar RK yaşayacak mı 5 temmuzRK’nin annesi Mohan her ne kadar RK sevmese ve istemese de geleneksel ainlerinden birini evde yapmaya karar verir. Gelinleri ile arkadaşlarına ve akrabalarına gövde gösterisi yapmak isteyen Mohan gelinlerinden ikramlık olarak Modak yapmalarını ister. Yapılan modakların biri büyük gelin Deepali’ye ait olacakken diğeri de küçük gelin Madhubala’ya ait olacaktır.

Deepali Madhubala’nın herkes tarafından beceriksiz bir gelin olarak hatırlanması için onun yapacağı Modakların içne baharat katar; ancak ikram sırasında Modaklar karışır ve bahartlı Modakları Deepali ikram eder ve misafirler kusaryalancı bahar 3 temmuz fotoğrafları

Madhubala’nın modakları ise yenilen en güzel modaklar olarak anınır. Deepali ise kendi kazdığı kuyuya kendisi düşmüştür.

RK’nin Malik için yurt dışından getirttiği makinelar ile Malik hızla iyileşmekte ve artık ayağa kalkabilmektedir.

RK hiç bir şekilde bu tip ayinlere inanmamaktadır. Özellikle Garpati Papa isminde ki puta saygı gösterilmesi ve her güzel şeyin olmasından sonra bunları onun yaptığını asla inanmamaktadır.

Madhubala ise Malik’in iyilişmesi için yaptıkları için RK’ye ve putlara teşekkür eder; çünkü Madhubala inançlara saygılıdır. RK ise putlara asla saygı gösterilmemesi gerektiğini düşünmektedir.

Yalancı Bahar 3 Temmuz Pazar  Fotoğrafları

Yalancı Bahar 3 Temmuz Pazar  Fragmanı izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Bahar 3 Temmuz Pazar Fragmanı 24. Bölüm de Neler Olacak (4 Yorum)

  1. Ne olur bıtmesın bugun son dedıler lutfen baya tutulan bır dızı oldu ya … tutulmadı dıye sonlandırıcaklar hata fılımın tamamımı yayınlanıyın kesmeyın