Yalancı Bahar 3 Eylül Cumartesi Fragmanı 80. Bölüm Özeti Gayrı Meşru Çocuk Kim

Yalancı Bahar 80. Bölümde Neler Olacak

yalanci-bahar-89-bolum-fotograflari-madhubala-pictures-6 Yalancı Bahar’da dananın kuyruğu kopuyor. Sultan ve RK arasında ki meşru Gayrı meşru meselesi çözülüyor. Peki Mohan Kundra’nın resmi nikahlı eşi kim Radha mı? Meera mı?

Yalancı Bahar 3 Eylül Cumartesi Özeti?

Yalancı Bahar’ın 3 Eylül Cumartesi günü yayınlanacak 80. bölümünde Sultan ve Deepali anlaşır ve RK’yi yıkmak isteyen Sultan ve Deepali iş birliği yapar. Deepali Sultan’a o önemli fotoğrafı verir. Fotoğrafı alan Sultan boş durmaz ve ilk bunu basın ile paylaşır. Tüm ülke bu fotoğraf sonrası çalkalanır. RK gayrı meşru çocuk mudur?

RK ise Sultan ile buluşur ve bu olayı çözmek ister. Arabaya gelen Sultan fotoğrafı ve gazete haberini gösterince RK yıkılır. Eve gelen RK babasının oturduğu ve gözü gibi baktığı sandalyeyi alır ve bir göl kenarında önce onu kırar sonrada yakar. 

Sandalyeyi yakar ve bu töreni babası Mohan’ın cenaze töreni olarak açıklar ve bu tören ile babasının kendisi için ve her kez için öldüğünü söyler. Hırsını alamayan RK içkiyi kendine döker ve kendini de yakmaya çalışır.yalanci-bahar-89-bolum-fotograflari-madhubala-pictures-8

Madhubala ise Sultan ve RK’in telefon konuşmasını duyar. Sultan öfke ile Artık Rishabh’ı bitirdiğini ve Kundra soy isminin kendinin olduğunu söyler. Bu sözleri duyan Madhubala hırsını alamaz ve soluğu Sultan’ın yanında alır.

Sultan önce Madhubala ile konuşmak istemez; üzerinde bir suçluluk psikolojisi vardır. Sultan ile tanıştıkları güne lanet okuyan Madhubala; Sultan’ın yüzüne ondan nefret ettiğini söyler.

Sultan’a neden bu kadar RK’ye yüklendiğini asıl suçlunun öldüğünü söyleyen Madhubala Sultan’ın ağzından kaçırdığı sözle yıkılır. Sultan RK’in Madhubala’sını kendinden aldığını öfkesinin bundan dolayı olduğunu ağzından kaçırır.

Yalancı Bahar 80. Bölüm Fotogaleri

Yalancı Bahar 3 Eylül Cumartesi Fragman

Yalancı Bahar 3 Eylül Cumartesi Fragmanı 80. Bölüm Özeti Gayrı Meşru Çocuk Kim (15 Yorum)