Yalancı Bahar 28 Haziran Salı Fragmanı 19. Bölüm Özeti Madhubala RK’yi değiştirmeye çalışır

Yalancı Bahar’da 28 Haziran Salı Günü Neler Olacak? İşte detaylar Madhubala Rishabh Kundra’yı Düzeltmeye Çalışır

Sensiz Olmaz 28 haziran salı resimleriKanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar 28 haziran salı günü yeni bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Peki Yalancı Bahar 19. Bölüm de neler yaşanacak?

Yalancı Bahar ne zaman bitecek? Ne Zaman final yapacak? Detaylar için[kirmizibuton] tıklayınız[/kirmizibuton]

Yalancı Bahar 19. Bölüm Özeti

Yalancı Bahar’da bugün Madhubala’nın ne kadar cesaretli bir insan olduğunu daha iyi göreceğiz. Rishabh Kundra’nın aslında çok kötü bir adam olmadığını ve değişip düzelebileceğini düşünen Madhubala planın ilk aşamasını devreye sokar. Madhubala artık Rishabh Kundra’nın artık her istediğine evet demeyecek ve onu daha fazla kibirlendirip gururlandırmayacaktır. Özellikle insanların içinde yani sette onun çalışanı gibi davranmasına izin vermeyecektir. Rishabh Kundra ise bu durumu önceleri garip karşılasa da oyun sertleştiği için hoşuna da gider.Sensiz Olmaz 19. bölüm

Gerçekten de Rishabh Kundra’ın hayatı çocukluk çağında Madhubala kadar kötü geçmiştir. Babası kendini Rishabh Kundra’nın önünde asmıştır ve ölmüştür. Annesi ise o günden sonra uzun süre depresyona girmiş ve çıkamamıştır. Sonradan Bhatia ile tanışan Radha onunla evlenmiş ve hayatına çeki düzen vermek istemiştir. Ancak bu durum daha da büyük sorunlara neden olmuştur.  Alkolik bir üvey babanın yanında Sikandar isimli bir kardeşi de zorla kabullenmek zorunda kalan Rishabh Kundra zor günler geçirmiştir. 

Rishabh Kundra’nın en önemli sorunu ise annesi iledir. Babasının kendisi asmasından onu sorumlu tutmaktadır ve onu asla affedememiştir.

Yalancı Bahar 28 Haziran Fotoğrafları

Yalancı Bahar 28 Haziran Fragmanı

 

READ  Yalancı Bahar 21 Ekim Özeti 19. Bölümde Neler Olacak

Yalancı Bahar 28 Haziran Salı Fragmanı 19. Bölüm Özeti Madhubala RK’yi değiştirmeye çalışır (13 Yorum)

  1. Dizi yi hergün takip ediyorum çok güzel ama yarım saatlik sahneyi ağır çekime alarak iki saat izletiyorsunuz

  2. Ozaman niye diziyi kaldiriyonuz anlamıyorum çok seviyoruz yalancı bahari saten hep bölümleri kesiliyor bişey anlamiyoz ya diziyi kaldirmayin lütfen bakanlara haksızlık oluyor arkeyi çok tatlı

  3. Filim çoook güzel lütfen hiç bitmesin er ne olur matbu iyi davran filim çok kısa 4 te başlayıp 6 da bitsin