Yalancı Bahar 23. Bölüm Özeti 21 Aralık Çarşamba Fragmanı Deepali Para Teklif Eder

Yalancı Bahar’da 2 Temmuz Cumartesi Günü Neler Yaşanacak? İşte Detaylar

Sensiz Olmaz 23. bölüm fotoğraflarıKanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar yeni bölümü olan 23. bölümü ile 2 temmuz cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Madhubala yavaş yavaş RK’ye aşık olmaya başlamıştır ve ona bağlanmaya başlamıştır. Bugün Madhubala’nın para ile imtihanı vardır.

Yalancı Bahar 2 Temmuz Cumartesi Neler Olacak

Madhubala sonunda RK’ye fotoğraflarınn kendisi için bu kadar önemli olduğunu bilmediğini eğer bilseydi bu fotoğrafları ile onu şantaj yapmayacağını söyler. Madhubala sonunda o fotoğrafları basına kendisinin vermediğini söyleyebilmiştir; ancak RK Madhubala’nın söyledikleerine inanmadığını söyler; ancak Rk’nin kafasında her ne kadar Madhubala’ya inanmasa da sorular oluşur.

Deepali ise Madhubala ve RK arasında ki tehlikeli yakınlaşmayı sezmiş ve Madhubala’dan kurtulmak istemiştir. Öncelikle Madhubala’ya kendisini ile RK’nin geçmişinden bahseden Madhubala kendisini RK’nin kullandığını ve sonra da attığını söyler. Madhubala duydukları karşısında şok olur. RK’nin kendisine acıdığınıve sonradan kardeşi ile evlendirdiğini söyleyen Deepali Madhubala’nın kafasını daha da karıştırır.

Söylediklerinin etkisini arttırmak ve Madhubala’nın RK’den kurtulmasına yardım etmek için Madhubala’ya para teklif eder. RK için tüm altınlarından ve parasından vazgeçen Deepali RK ile babasının ameliyatı için evlendiğini bildiğini söyler. RK’den kurtulması için kendisine para teklif edilen Madhubala ise bir büyük şok daha yaşar.Sensiz Olmaz 2 temmuz foto

Madhubala’nın aklından RK’nin her ne kadar çok kötü bir insan olsa da kendisine yardım ettiğini düşünen Madhubala Deepali’nin teklif ettiği altınları ve parayı kabul edecek  midir? RK ile Madhubala arasında yapılan anlaşma ile Madhubala RK’nin verdiği parayı tam tamamına getirirse özgür kalabilecektir.

Babhi’nin kendisine yakınlaşmasına izin vermeyen RK, Madhubala’ya karşı gösterdiği yoğun ilgiyi sürdürmektedir. Malik’in iyileşmesi için RK’nın yaptıklarını duyan Padmini, ona teşekkür etmek için malikâneye gittiğinde yine RK tarafından azarlanır. Bu duruma tepki gösteren Madhubala ondan annesinin intikamını almaya karar verir. Sultan adlı mafya lideri Bittoo’yu aramaya devam etmektedir. Diğer yandan Bahbi, Madhubala’yı odasına çağırır ve onun RK’ya olan borcunu ödemesi için gerekli parayı kendisine vereceğini söyler. Maddi açıdan zor durumda olan Bhatia ve Skandar ise RK’yı kendileri ile anlaşma yapmaya ikna etmek ister. Babhi, Madhubala ve Radha’nın arasını açmak için bir plan yapar.

Özetin devamı ve daha fazlası Yalancı Bahar 2 Temmuz Cumartesi günü 16:00 da Kanal 7 ekranlarında sakın kaçırmayın

Yalancı Bahar 2 Temmuz Cumartesi  Fotoğrafları

Yalancı Bahar 2 Temmuz Cumartesi Fragmanı izle

Yalancı Bahar 23. Bölüm Özeti 21 Aralık Çarşamba Fragmanı Deepali Para Teklif Eder (5 Yorum)

  1. Bence madubala gitse bile rk sultan tarafindan yaralaninca madullbala geri doner tabi oyle bisey olursa. .