Yalancı Bahar 21 Ekim Özeti 19. Bölümde Neler Olacak

Burak 12 Eki 2017 Yalancı Bahar  0

RK gazetedeki çocukluk fotolarını ikinci kere kahvaltıda görünce çılğına döner. Sinirle ortalığı dağıtır. Madhu’ya bağırır. Yaşadığına pişman edeceğini söyler. Kenny haberi sıcağıyla babasına yetiştirir. Anlıycağınız ortalık iyice karışır.
Maliğin bilinci açılır. Bunu gören Padmini ile Trişna çok sevinirler. Malik uyanır uyanmaz Madhuyu sorar. Padmini Maliğe onun işde olduğunu anca yarın gelebileceğini söyler.
Radha Madhudan ne olup bittiğini sorar. Madhu tam anlatacakken hizmetçilerden birisi gazeteyi getirir. Radha görünce şok olur. Onun için bu fotoların değerini anlatmaya çalışır. RK Maduya arar.. Madhu telefonu açınca ona 24 dakikada hastanede olursa kendisini durdurabileceğini söyler. Madhu tüm acelesiyle hastaneye gelir.

24 dakikaya yetişince RK onu nasılda yetişdin 40 dakikalık yolu diyerek över 😀 Neyse, RK Maliği kayınpederim diyerek uyandırmaya çalışır. Ancak onu uyandıramaz. O sırada Madhu ona çok yalvarır, yapmamasını söyler ama nafile RK herşeyi Maliğe anlatmakda kararlıdır. Odaya Roma girer, bu ikiliyi görünce elindeki kahveyi düşürür. O yüzdende Malik uyanır, bilinci açılır. RK anlaşmaya zorla imzasını bastırır. Sonrada gerçekleri anlatır. Malik Madhuya doğrumu bunlar diye sorduğunda Madhu ordan hiç birşey demeden ayrılır. Dışarıda yağmur yağıyordur. RK ona arabada bekler. Ancak Madhu binmez, yoluyla yürür. RK onun arkasından arbayla gider.

Arabasına binmesini yinede söyler ama yinede aynı durum. Son olarak RK ona eve sağlam gelmesini söyleyerek arabayı çeker gider. Madhu yağmur altında Maliği düşünerek ağlar. Evde ise onu Radha merak eder. Madhu eve gelince ona hemen havlu vererek kuruturlar. Malik sinir patlaması yaşamıştır. Doktorlar Padminiye bidaha böyle durumu yaşamamasını, olursa hayatı tehlikede oluşacağını söylerler. Padmini ağlayarak Maliğe bakarken Trişna gelir. Her zamankı yaptığı şeyi yani Madhuyu suçlar. Bunların yanına Roma gelir. Roma Trişnaya bağırır çağırır..Trişna onları terk edeceğini sözünü tuttuktan sonra döneceğini söyler ve gider. Madhu hastalanmıştır.. RK ona iyileşmesi için karışım hazırlayacaktır. Madhunun yanına gelerek onu içirtmek ister. En güzel repliklerinin birtaneside bu olsa gerek:
“İki seçeneğin var. A bunu uslu uslu içeceksin, b bunu uslu uslu içeceksin” 🙂 😉 😉

Madhu içmeyince RK karışımın içinde zehir uyuşturucu olduğunu söyleyerek kendisi zorla içirir..
Sabah olunca RK onu sete çağırır, Madhu gelmeyeceğini söyleyince RK Bittuya onu getirmesini söyler. Bittu Madhuya çok ısrar eder, Madhu onunla birlikte tek şartla geleceğini söyler. Bittuda kabul eder. Madhunun şartı onu annesinin yanına götürmesi olacaktır. Annesiyle konuşur rahatladıktan sonra ikili sete uğrarlar. RK Madhuya çay ve kahve yapmasını söyler. Madhuda yapar. Lakin çayı Bittuya kahveyi kendisine.. evet yalnış duymadınız Kendisine 😀 😀

Yalancı Bahar’ın Tekrarı Yayından Kaldırıldı(Yeniden Ekranlara Gelecek)
Yalancı Bahar 21 Ekim Fragmanı 18. Bölüm
Yalancı Bahar 15 Ekim Fragmanı 17. Bölüm
Yalancı Bahar 14 Ekim Fragmanı 16. Bölüm

“Yalancı Bahar 21 Ekim Özeti 19. Bölümde Neler Olacak” üzerine 27 yorum

 1. Elif kaya dedi ki:

  Yalancı bahar bölüm özetleri neden silinmiş

 2. D arkey dedi ki:

  Yalanci bahar hafta sonu hz yusuftan sonra baslasa ne güzel izlerdik çok geç olduğu için izleyemiyoruz en güzel bölümleri kaçırıyoruz

 3. Helin dedi ki:

  Ah ah SULTANIMI ozledim be

  🙂
  😉
  🙂
  Iyi
  😉
  🙂
  Geceler
  😉
  Tatli ruyalar HaTuNlArImMm..

 4. Anonim dedi ki:

  Lutfen ama lutfen yeniden yalanci bahari yayinlasinlar ben cok seviyorum bu diziyi defalarca bakiyorum ve yinede bayiliyorum ya hem yalanci bahar kordugumden ve ya sensiz olmazdan kotumudu

 5. Demet dedi ki:

  Selamlar
  eski bidost❤ geceleri palayan yıldızım ❤
  Adlı arkadaş, madem arkdaşlarınla birlikte olmak istiyorsun o zman isim yaz ki senin geldiğini öğrensinler. Gizlenme amacın arkadaşlarının ilgisini çekmek mi? .
  Buradaki herkes tahmin yürüttü kim olduğuna dair. Sana soruyoruz şu kişi misn? Ya da bu kişi mi? Diye ama cevap bulamadığımız için ….
  Yani senin buarada kimsye kızma gibi bir lüksün yok… Davinci şifresi gibi oldun yani.
  Benim ipuçlarıma göre de sen Eylülsün. Çünkü kurduğun cümleler Eylül olduğunun birebir kanıtı. Ama sen Eylül değilim de

  Peki kimsin ben tanıyor muyum seni? Hayır burada tanıdığım bütün arkadaşlarım duruyor. Kimsenin bir yere gittiği de yok aslında .
  Bir kişi hariç inanki ben Eylülüm demeni o kadar çok isterdim ki! Sana öyle sert çıkmamın sebebi de Eylülü çok sevdiğim ve onun ortaya çıkmasını istediğim içindi özel bir sebebi yok… Her isimsiz olanın Eylül olma ihtimalini düşünüyorum.
  Son birşey ARKADAŞLARINI SEVİYORSAN İSMİNİ YAZ ki geldiğini görsünler böyle yaparak kimsenin farketmesini sağlayamazsın
  Merhaba MAHRİCİM yazarokurda yazdığın mesajı gördüm ama hesabımı kapattım , sağol yazdığın için bir haber alabildin mi bilmiyorum. Ben iyiyim sen nasılsın?

 6. Esmer Guzelı EDAA dedi ki:

  Ya off niye yayından kaldırdı ne guzel izliyorduk mal mal diziler gelmiş tamam sensiz olmaz cok guzel de kördüğüm nedir ya pıskolojım bozuldu kaldırcaksanız kördüğüm ü kaldrn

 7. Mâhri dedi ki:

  Tik tak tik tak
  Selam kızlar ben geldim 🙂
  Nasılsınız bakalım?
  Çok özlediğimi bilyosunuzdur inşallah.

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Mahrım prensesım hem de çooooooooooooook özledım.Senı çok sevıyorum.

 8. Demet(cesaretin varsa yaz Eylül) dedi ki:

  Hoşbuldum defnem. Evet Mersinli olan Eylül.. Bazı şeyler yolunda değil, Eylül gelmiş bence ama nedense kimliğini açığa çıkarmak istemiyor. ESKİ BİR DOST GECELERİ PARLAYAN YILDIZIM diye isim yazan, herkes sen Eylül müsün diye sorduğunda, ben Eylül değilim ama ben herkesi tanıyorum diyen…… İşte bu durumların hepsi şüpheli.. Siz anladınız mı bilmiyorum ama ben herşeyin farkındayım, ne olduğunun da . Böyle yaparak şüpheleri üzerine çekiyor. Ben yazdıktan sonra nedense yazmadı buraya o arkadaş. .
  Yanlış anlama ama bilmediğin şeyler var defnem . .
  Bilmiyorum ama bütün ipuçları Eylül olduğunu gösteriyor… Yazdığın kelimeler, ondan sonra geceleri parlayan yıldızım yazman, sonra yb ‘ de hülya ile ilgli yazılan anonim yorum…
  Düşündüm de benden iyi dedektif olur be. Hiçbirşey gözümden kaçmıyor çünkü .:-? Bütün parçaları birleştirdiğimde ortaya çıkan tek ipucu Eylül. Eylül çıkacak mı merak konusu . Ben dahil herkes merak ediyo bence..
  Ne olup bittiğini bilmiyorum ama, ters giden birşeyler var.
  Bende öpüyorum defnem :-*

 9. Defne dedi ki:

  DEMETCIM hosgeldin de sanirim bazı şeyler yolunda değil haa??
  Bizim Mersinli Eylülden mi bahsediyorsun?
  Eylül mert ve cesur bir kızdır.Kendini gizlemez ama sanırım hayatinda bir sorun var.Allah korusun bi sevdigini falan mı kaybetti yoksa??Kizlar Eylül hakkında detaylı bi bilgiye sahip olan var mı?Neler oluyor böyle bir türlü anlamıyorum.Herkes 4 bir yana savruldu yaprak gibi.
  Öpüyorum seni Demetcim

 10. Demet ( cesaretin varsa yaz Eylül) dedi ki:

  Herşeyi çok iyi anlıyorum artık. Teşekkür ederim Eylül bana verdiğin değer için. Buraya gelipte kendini saklama gereği duyuyorsun ya . Eminim benim yazdığımı gördün ve yazmıyorsun. Öyle olsun be. Sonuçta özgür iradeye sahibiz değil mi? Ne yapacağımızı da çok iyi biliyoruz artık. Yani benim çıkardığım şu ” bağlanmayacaksın arkadaş “. Ya da çok değer vermeyeceksin. Buraya yazman için sana böyle şeyler mi demem gerek ya da sevgimi dile getirmem mi gerek. Peki yazarokurdaki ” okenos ” hesabı senin mi Eylül.
  Aklımda bir sürü soru var. Hadi buradakilerden gizliyorsun Eylül olduğunu, peki benden NEDEN gizleniyorsun. Hani birşey yazmıştın ” ARKADAŞLIKLAR, DOSTLUKLAR ÖYLE YÜCE Kİ! BAZI ŞEYLER ZORUNDALIK OLSA DA UNUTAMIYOR. İNSAN SEVDİĞİNİ UNUTABİLİR Mİ? HER NE OLSADA GİTMEK ZORUNDA KALSA DA UNUTUR MU?
  SEVMEK ÖYLE BÜYÜK BİR EYLEM Kİ!
  ARALARINDA ÖYLE SEVDİM VE BENİM GİBİ KARŞILIKLI BENİM GİBİ SEVEN DOSTLARIM OLDU. ONLARDAN BİRİ SENSİN DEMETİM. ÖYLE SEVİYORUM Kİ YILDIZIM SENİ ASLA BIRAKMAYACAĞIM ”
  Böyle söyleyen sen şimdi ne olduda, bırakıp gittin ve geldiğinden benim haberim yok. Sevmiyorsan ya da arkadaşlığını bitirdiysen haber ver. Bende ona göre seni beklemem Eylül. Ha ben bitirmedim ama sen bitirmişsin galiba çoktan. Benim ne çektiğimi kızlar biliyo hepsi şahit oldu bu duruma.
  Hatta sevmediğin Arzu varya, bu konuda teselli eden insanlardan biriydi yokluğunda..
  Neyse ben ne anlatıyorum ki ya hala. Nasıl olsa yazmayacaksın. Eylül olduğunu da inkar ediyorsun .

 11. Asi dedi ki:

  ALINAM bitanem ep iyi ol tesekkur ederim canim bende seni cok seviyorum sende kendine dikkat et opuyorum seni 🙂 🙂 🙂
  AYSENURUM canim guzelim neden yazmiyorsun ben seni cok ama cooooooooook ozledim ya of hadi gel yaa 🙁 🙁 🙁 seni cooooooooooooooooooooooook seviyorum bitanem…
  EYLULUM guzelim diyecek bi soz bulamiyorum ne diyeceyimi gercekten bilmiyorum sadece seni cok ozlediyimi biliyorum ve cok seviyorum bitanem neden yazmiyorsun neden ozletiyorsun kendini sen bizi hic ozlemedinmi ya ask olsun sana nasil oldugunu cok merak ediyorum keske bi haber versen 🙁 🙁 🙁
  AYGULUM bitanem turkmen guzeli senin neden yazmadigini biliyorum ve cok uzuluyorum kac ay oldu ve seni cok ozledim seni cok seviyorum
  ZINETIM canim sende evlendin bizi unuttun bakiyorum yani simdi girip bi selam verecek kadarda mi zamanin yok 😡 ask olsun sana seni cok seviyorum ve sende ozlediklerim arasindasin yani senide cok ozledim 🙁 🙁 🙁

 12. Alina Vivian hayranı dedi ki:

  Asim pirensesim Elhemdullah iyiyim… Bitanem geçmiş olsun dikkat et kendine seni çok seviyorum
  (((((((
  Serpilim dizimizin bitmesne bende çok üzüldüm adminmiz Büşra dizimizin yazda vereceyni söylüyor

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Alınam yazın ben koyde oluyorum ve ızleyemıyorum.Bu daha da uzucu.

 13. Asi dedi ki:

  Alinam canim nasilsin bitanem bende seni cok ozledim biraz hastayim o yuzden pek giremiyorum kendine cok iyi bak iyi geceler.
  Herkese iyi geceler tatli ruyalar guzel bir gune uyanmaniz dileyi ile hoscakalin kendinize iyi bakin

 14. Alina Vivian demek aşk demek vivan demek tutku demek dedi ki:

  Serpilim canım Bende seni çoook özledim nasılsın canım
  Ayşenurum Eylülüm Mahrim Aygulüm Asim sizi çoook özledim nerdesiniz yaaaa

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Alınam ben çok ıyıyım de yalancı bahar ın bıtmesıne çok üzüldüm.

 15. Eski bir dost ( gökteki en parlak yıldızım) dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. Sadece bir şey yazıp çıkacağım… Eski bir dost geceleri parlayan yıldızım adlı arkadaş. Sen Eylül değilsen eğer, parlayan yıldızım kelimesini lütfen kullanma olur mu? O sadece bir arkadaşm ve benim birbirimize kullandığımız kelime. Sadece bize özel anlıyor musun? . Başkası kullanınca sinirlerim bozuluyor. Gerçi kim olduğunu tahmin edebiliyorum, sen ne kadar kendini gizlemeye çalışsanda bazı kelimelerin seni ele veriyor. Ama ben kendimi gizlemiyorum. Ben Demet Yıldızın, biliyorum sensin o hemde adım gibi. Neden böyle yaptığını anlamıyorum, bana neden ulaşmaya çalışmadın. Bu kadar mı haber verilmedi hak etmiyorum ben. Bir anda çekip gittin, sana ulaşmaya çalıştım her yerden dizi bilgiye girdim, yazarokura da aynı şekilde. Sen gelip yazdın diye. Ama her girişim bir umutsuzluk oldu. İnstagramdan da yazdım. Ne yazdığımı merak ediyo musun? oraya girip bak bütün acılarımı oraya yazdım. Sen gelene kadar da yazacağım, kendimi öyle avutuyorum. Ya da avutuyormuş gibi görünmeye çalışıyordum. Peki parlak yıldıza ne oldu? Onu da bilmiyorum hiç bir fikrim yok gittin gideli gökyüzünde görünmüyor. Bende bakmıyorum aklıma gelince kötü oluyorum çünkü. Hiçbirşey moralimi bozsun istemiyorum, sınav döneminde. Ama olmuyor, mesela yazdığını dün öğrendim. Gurur yaptım yazmayacaktım ama yapamadım, artık taşlar yerine oturmalı. Zamanı da geldi bence.
  Ha ben yazdım, ben olduğumu bildiğin halde yazmazsan o zaman işte……………… Sen çok iyi anladın ne demek istediğimi

  1. eski bidost❤ geceleri palayan yıldızım ❤ dedi ki:

   Öncelikle nasıl lafagircemi bilmiyorum selam demet sendiyorsunya seni çok iyi tanıyorum demeki tanımıyorsun ben eylül deyilim kac gündür yeni siteye giriyorum dedinya eğer bidaha siteye yazmasan anlarım eylül olduğunu zaten budansonra geceleri palayan yildız ismini gormiceksin bundansonra yazmicam sonucta arkadaşdediklerim beni tanımadı neyse gonul isterdi ben eylülün demeyi malesev ben deyilim kusurapakmayın umarım enyakınzamanda eylulunuze kavuşursunuz onuda benim gibi unutmayın hoşcakalın???

 16. merve (gazmenin yüzüne en çok yakıştığı kişinin (rk) nin hayranı) dedi ki:

  Adaşım mektubunu aldım büşra ya bir kağıt verdim sana whatsapp dan gondercek o zaman ben sana anlatırım anlatmak istediklerimi bana whatsapp dan mesaj atman yeterli orda konuşuruz mesaj atmanı bekliyorum sen mesaj attıktan sonra sana herşeyi anlatırım görüşürüz canım
  He bu arada bende baktım yalancı bahar mft sayfasına gerçekten yayından kaldırılmış yazda oynucakmis ve bu bölüm ah bu bölüm tv de hiç izlemedim yanılmıyorsam ama kuzenimde çok izlediğimiz bölümlerden biri diyebilirim şöyle bu madhu aglarlarken ki hali ve rk nin bu bölümde ki aglarken ki hali birlestirilmis ve arkada çok güzel bir şarkı çalıyor ama muhteşemdi benim için bakmak isteyenler youtube den yalancı bahar agla kalbim agla bunu yazarsa çıkar ordan izleyebilirsiniz

 17. Eli vivim dedi ki:

  Çok saçma kaldıracak san vermesin insanları boşuna umitliyor

 18. Alina Vivian demek aşk demek vivan demek tutku demek dedi ki:

  Merhaba cumanız mübarek MR AILESI NASILSINIZ?
  Ayşenurum Defnem Zaram Eylülüm Zinetim Serpilim Mahrim Sedefim Aygulüm Asim Asi fırtınam Elifsum nasılsın canlar
  (((((((((
  Mahrim ellerne sağlık özet güzel olmuş harikasın bitanem

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Alınam sızı çok özluyorum.Aysenur.Eylul.Mahrı.
   Enıse.Zınet.Aygul umu de.Alınam senı çok sevıyorum.

 19. Gülçin dedi ki:

  Bitmesin yaa lütfen bir açıklama yapar mısınız ya da onunla ilgili yeni sayfa açabilir misiniz

  1. Defne dedi ki:

   Gülçincim evet bitiyormus başka bi seneye ertelenmis tekrari..
   Ahh Kalbim ve Mohabbetean yani Turkcesi Ask Bu diye baska bi dizi verecekler.Ikisi de nerdeyse 1200,1300 bölumluk diziler.Reytingi tutturursa kimbilir kac yil surecek??
   Pehh pehh.Kanal 7 sacmaliyor artik.Kisa,öz ve eglenceli diziler varken uzun,trajedik ve sıkıci diziler vermeyi tercih ediyo.Hele şu Körďugum intihara surukler insani..
   KORE DIZILERI VERIN ARTIK KOREE!!!!

 20. Gülçin dedi ki:

  Birşey sorucam yalncı bahar bitiyor mu bitmiyor mu bu sayfanın admini kimse yeni sayfa acmış bir açıklama yapar mısınız lütfen

 21. Defne❤❤❤❤CANIM ELAMM dedi ki:

  O da benim gibi gözü kara belli
  Serserinin biri terelelli
  Bu aşk bizi yola getirmeli
  Ölürüm sana hişttt
  Ölurüm sana ölürüm zilli
  🙂 🙂 😉
  Yaktin beni hain
  Tiryakin oldum zalim..
  Ahh Rk ah bu sarki sana gore
  Nasil sevimli bir serserisin sen ya seni cok seviyorum:))
  Madhusuna ilacda icirirmis canisi☺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.