Yalancı Bahar 2 Eylül Özeti 5. Bölüm Fragmanı Mukund Kaza Geçirdi

Burak 26 Ağu 2017 Yalancı Bahar  0

Madhubala Mukund’dan aldığı güzellik kremini Trişna’ya uygular. İş yerine gittiğinde bu kremin günü geçtiği için cildde tahriş yaptığını öğrenir. Eve geldiğinde ise Trişna odasından dışarı çıkmamaktadır. Madhubala onu ikna eder ancak Trişna’nın yüzü dışarı çıkacak gibi değildir. Bu yüzden çekimlere de gidememiştir. Madhubala Trişna’nın başına gelenlerden sonra Mukund’u bulur ve onu ağır ithamlarla eleştirir. 

Mukund olayların ardından gerçekleri öğrenir ve işinden istifa eder. Daha sonra başka bir güzellik şirketinin ürünlerini tanıtmaya başlar. Bunun için Madhubala’nın evine gelen Mukund’un Trishna’nın başına gelenlerin sorumlusu olduğunun öğrenilmesi üzerine mahalledekiler onu bir güzel benzetirler. Mukund tam toparlanıp giderken üzerine doğru hızla gelen bir araba ona çarpar. Kazanın tek şahidi olan Madhubala üzerindeki şoku uzun süre atamaz.

Mukund hastaneye kaldırılır. Onu ziyarete giden ailesi dalga geçmeye başlar. Madhubala ailesinin karşısına geçerek onu savunur. Ailesi Madhubala’yı çok beğenir. Bu arada polis şefi de Madhubala’ya asılmaktadır. Madhubala Mukund’a arabayla çarpan kişinin peşine düşer. Durumu polis şefiyle konuşur. Polis bu işin peşini bırakmasını ister. Madhubala polise çok kızar ancak Mukund’a çarpan kişi çok tehlikeli bir suçludur.

Yalancı Bahar 2 Eylül Fragmanı

 

 

 

Yalancı Bahar’ın Tekrarı Yayından Kaldırıldı(Yeniden Ekranlara Gelecek)
Yalancı Bahar 21 Ekim Özeti 19. Bölümde Neler Olacak
Yalancı Bahar 21 Ekim Fragmanı 18. Bölüm
Yalancı Bahar 15 Ekim Fragmanı 17. Bölüm

“Yalancı Bahar 2 Eylül Özeti 5. Bölüm Fragmanı Mukund Kaza Geçirdi” üzerine 4 yorum

 1. Helin dedi ki:

  Herkes Kördüğüm sayfasinda buralarda kimseler yok muuu

 2. Alina Vivian hayranı dedi ki:

  Günaydın
  Zaram
  Serpilim
  Sedefim
  Aygülüm
  Eylülüm
  Mahrim
  Zinetim
  Gülçiçekcim
  Laviniyam
  Şirinim
  Elifsu
  Denizim
  Adacım
  Elam
  Asimm
  Gününüz güzel geçsin
  Sizi çok seviyirorum canlarım

 3. Begüm dedi ki:

  Günaydın ablalarım ve kardeşlerim nasılsınız iyimisiniz iyisıniz inşallah beni soran sormayan bütün ablalarım ve kardeşlerim ben iyiyim sizler nasılsınız sizi çoooooooooooooook seviyorum by by

 4. bircanella❤canselimmm dön lütfen dedi ki:

  Teşekkür ederim ela ablacim doğruyu söylemek gerekirse canselim yine kayboldugü için çok mutsuz ona hoşgeldin bile diyemedim halbuki ona diyecek o kadar şeyim var ki yazar okura bile baktım ama orada da yok sen nasılsın iyimisin iyisidir inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.