Menü Aç/Kapat
Yalancı Bahar 2 Eylül Cuma Fragmanı 79. Bölüm Özeti RK Gerçekleri Öğrenir Yalancı Bahar 30.08.2016
Yalancı Bahar 2 Eylül Cuma Fragmanı 79. Bölüm Özeti RK Gerçekleri Öğrenir

Yalancı Bahar 2 Eylül Cuma Neler Olacak

Yalancı Bahar 79. Bölüm Fotoğraflar (1)Yalancı Bahar dizisi 2 Eylül Cuma günü 79. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Akşam 20:50 de ekranlara gelecek Yalancı Bahar dizisi 79. bölümde RK babası ile ilgili gerçekleri öğrenir.

Yalancı Bahar 2 Eylül Cuma Özeti

Yalancı Bahar’ın yeni bölümünde RK Madhubala’nın Sultan’ın yanına gittiğini öğrenince Madhubala’ya küser. Madhubala ise Sultan’ın yanına neden gittiğini açıklayamaz. RK’nin annesi Radha her şeyi bilmektedir; ve RK’nin hiç bir şeyi bilmesini istememektedir.

Rishabh Kundra babası Mohan Kundra’ya adeta tapmaktadır; onun böyle bir pisliğini öğrenince yıkılacağının hem Madhubala hemde RK’nin annesi Radha bilmektedir. 

Radha Madhubala’ya asla bildiklerini RK’ye anlatmamasını istemiştir. Madubala her ne kadar Sultan’a neden gittiğini açıklayamasa da onu çok sevdiğini ona deli gibi aşık olduğunu söylemektedir.

Deepali ise RK’nin annesi Radha’nın elinde ki fotoğrafı bulur ve Radha’ya o fotoğrafla ona şantaj yapar. Radha fotoğrafın Sultan’ın annesi ve Mohan Kundra’ya ait olduğunu Deepali’ye itiraf  eder. Fotoğrafta hem düğün kolyesi vardır ve fotoğraf bir düğün fotoğrafıdır. Bu fotoğrafın Sultan’ın ve basının eline geçmesi her şeyin sonu anlamına gelir.

Yalancı Bahar 79. Bölüm Fotoğrafları

Yalancı Bahar 2 Eylül Cuma Fragmanı

Fragman Yukarıdadır. Bu Video tanıtımdır.

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

nupelda

Bidaka bi daka arkey gercekleri madudan mi ogreniyor yoksa radadan mı?

Cevapla

nupelda

Rk gercekleri madudan ogerndi baskasindan dgl arkeye verdgi sozu tutu ne olursa olsun herseyi saklamiycaz diye soz verdiler helal olsun maduubala rishap kundra

Cevapla

::)))

Finalinde madhu ve RK oluyor:((

Cevapla

Enise

Radha yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış. Ne oldu bak Rk öğrendi. Eline ne geçti? Sadece o kadının günahını aldın…

Cevapla

Sanaya vivian

Bu filmin finalinde ne olacağını yazar mısınız

Popüler Haberler