Yalancı Bahar 10 Temmuz Pazar Fragmanı 31. bölüm Aşk itirafı

Yalancı Bahar 10 Temmuz Pazar Neler olacak?

[mavitext]Yalancı Bahar dizisini yayınlayan Kanal 7 dizinin orijinal halinde kesmeler yaptığı için bazen bölümler geride kalabiliyor. Bu sıkıntının önüne geçmek için önümüzde ki bölümlerin özetlerine de bakmayı unutmayın[/mavitext]

Yalancı Bahar 10 Temmuz (1)Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar yeni bölümleri ile izleyici karşısında yerini almaya devam ediyor.Uzun soluklu bir serüven olan Yalancı Bahar her gün yen, bir bölüm ile izleyicisi karşısına çıkıyor; ancak sorun şu k,i Kanal 7 tamamını satın aldığı diziyi keserek yayınlıyor ve bu da bizim özetlerimizde bölümlerin geriden gitmesine sebep oluyor .

Yalancı Bahar 10 Temmuz Özeti

Padmini kızını kurtarmak için Rishabh Kundra’nın yanına gelir Kocası Malik’in Rishabhj Kundra’ya yaptıklarından sonra Madhubala’ya o evde kötü davranıldığını düşünmektedir. Padmini düşüncelerinden de haklı çıkar ve eve gelir gelmez tepki ile karşılanır. Rishabh Kundra’nın annesi Mohan Padmini’ye kızını da alıp gitmesi için para teklif eder.Yalancı Bahar 10 Temmuz (2)

Rishabh Kundra ise annesinin karşısında durur ve Padmini’yi özel olarak karşılar. Madhubala ile işi bitmediğini söyleyen Rishabh Kundra olayın para ile ölçülmeyeceğini ve Madhubala’nın kendisi için değerli olduğunu söyler.

Mahubala’nın da düşünceleri çok karışıktır; ancak bildiği bir şey vardır o da kocasının her zaman yanında olduğu. Rishabh Kundra ve Madhubala arasında yaşanan sıcak dakikaların sonunda iki gençte bir birine ısınmaktadır ve bunun sonunda önce kimden aşk itirafı gelecektir merak konusu olmuştur. Yalancı Bahar 10 Temmuz (3)

 

Madhubala Rishabh Kundra telefonunu unuttuğu için sete gitmek ister. Sete gitmeden hazırlanan Madhubala’nın kalbinde kıpırdamalar vardır. Madhubala’nın kalbi pır pır atmaktadır.yalancı bahar 31. bölüm

Padmini kızına önemli bir soru sorar. Cinsel ilişki dışında evliliğiniz tamam mı? Madhubala bu soru ile afallar ve cevap veremez; çünkü içi içine sığmamaktadır.

Padmini ise hala Malik’e kızgındır; ancak yavaş yavaş kızgınlığının geçeceğini düşünmektedir. Yalancı Bahar’da bugün, Babhi, Malik’in RK’yı öldürmekle suçlanmasının ardından eline geçen bu büyük kozu kullanarak Malikânedekileri Madhubala’ya karşı kışkırtmaya devam eder. Padmini ve Radha arasında yaşanan tatsız gelişmeler Madhubala’nın moralini bozsa da RK’nın çıkışı olayların seyrini değiştirir.

Malikânedeki tüm itirazlara rağmen RK, Madhubala’ya sahip çıkar ve onu evden göndermek istemez. Bu durum Babhi’yi çok kıskandırsa da elinden bir şey gelmez. Madhubala ile bir gezintiye çıkan RK, ona bir zamanlar Babhi ile yaşadığı büyük aşkı ve Babhi’nin onu nasıl terk ettiğini anlatır. Kızının durumunu öğrenmek için Malikâneye giden Padmini, Radha’nın tepkisi ile karşılaşır. Annesinin Padmini ile konuşmalarına kulak misafiri olan RK ise ona karşı çıkarak Madhubala’nın hiçbir yere gidemeyeceğini söyler.

Yalancı Bahar 10 Temmuz Pazar Fragmanı

Yalancı Bahar 10 Temmuz Pazar Fragmanı 31. bölüm Aşk itirafı (2 Yorum)