Yalancı Bahar 10 Eylül Özeti 87. Bölüm Fragmanı RK ve Madhubala Ayrılır

Yalancı Bahar 10 Eylülde Neler Olacak?

yalanci-bahar-141-bolum-fotograflari-6

Kanal 7 ekranlarında bir aşk dizisi olarak başlayan Yalancı Bahar 10 eylülden itibaren artık bir dram dizisi olacak. Bir birine çok seven ama bir birine kavuşamayan iki aşığın hikayesi anlatılmaya başlanacak. Bakalım siz değerli izleyicilerimiz Yalancı Bahar’ın yeni versiyonunu beğenecekler mi? Madhubala ve RK aşktan yanacak kor olacak.

Yalancı Bahar 10 Eylül Özeti

RK yeniden Sultan’ın avukatının isteği ile yeniden tutuklanır. Madhubala ise Rk’in serbest kalması karşılığında RK’den boşanacağına söz verir. Madhubala RK ile ayrıldıklarına dair gazetelere demeç verir. Sutan ise RK’in tamamen serbset kalması için boşanma kağıtlarını getirmesini ister.

RK ve Madhubala ayrılırlar. Madhubala bavullarını toplar ve evden gitmeye hazırlanır. Bittuji ise Madhubala’yı yakalar ve ona şefinden ayrılmamasını problemleri kendisinin çözeceğini hatta ölmesi için bir emir vermesinin yeterli olduğunu söyler. Bittu ji yalvardıkça Madhuabala erir ancak yüz vermez. Bittu ji RK’i Sultan’ın değil Madhubala’nın öldürdüğünü söyleyince Madhubala Bittuji’ye sağlam bir tokat atar ve RK’in bir ömür boyu yaşayacağını ve güzel bir hayatı olacağını söyler.

Madhubala ve RK’in ayrılmasını medyadan duyan RK’in annesi Rohan ise duydukları karşısında çok üzülürken evin düşmanı Deepali ise olanlara çok sevinir ve Sultan’ı tebrik eder.

Yalancı Bahar 87. Bölüm Fotogaleri

Yalancı Bahar 10 Eylül Fragmanı

 

Yalancı Bahar 10 Eylül Özeti 87. Bölüm Fragmanı RK ve Madhubala Ayrılır (21 Yorum)

 1. Salak madu ne olduysa senin yüzünden oldu annen sultan kötü biri dedi inanmadın arkey sultan sana aşık o kötü biri dedi inanmadın ve senin yaptıklarının acısı arkey çekiyor sultan sen iğrenç bir insansın senden nefret ediyorum sultan pislik

  • Ben arkeye o kadar acıyorum ki adamın çektiklerine bakın valla dizinin içine girip o sulta’nın yüzüne tüküresim geliyor.

 2. Ya artik biri şu aptal sultana dur desin kendini ne saniyor bu gerizekali çik artik rk ile madu nun arasindan

 3. nulur yalvaruyurum sultan çıksın diziden artik dayanmuyurum offff allahım sultan dan nefret ediyurum offf

 4. Bu kadar kötü olamasın sultan niye sevenleri ayırıyorsun ilk başlarda seneni çok seviyodum ama şimdi nevret ediyorum ama sen üzülme arkey bunların hepsi geçeçek seni çok seviyorum

  • Evet ya artık çok üzülüyorum neden önlerin hep bir engel çıkıyor pis sultan oğlunu düşünmiyorsum

 5. Dizi biraz sacmalasada biraz bilgi vereyim yanilmiyorsan rk ve madhu beraber sultani olduruyor ve

 6. Arkey yeniden mi hapse giricek???? Yeter artik hapishaneden de sultandanda nefret ediyorum… Yeter artik bi mutlu olamadilar yaaaa

 7. allahım salak madu sen delirdinmi ne yaparsa yapsın sen sultan la bir araya gelmemelisin asla madu