Yabancı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 07 Eki 2019 Oyuncu Kadrosu  0

GÜNCELLEME: İlker Kaleli projeden ayrıldı. Dizi için yapılan cast çalışması istenen şekilde ilerlemeyince de proje beklemeye alındı.

yabancı dizisi

 

Dizinin adı Yabancı ama yerli dizi, Show Tv nin yeni dizisi, 2019-2020 sezonu için 03 Medyanın  Show Tv için hazırladığı Yabancı dizisi yeni dizilerden, Resmi olmasa da Dizide Başrol olarak İlker Kaleli’nin olacağı konuşuluyor. Konu kesinleşti ve İlker Kaleli Ateş rolü ile diziye dahil oldu.

Dizi yeni olduğu için cast çalışmaları devam ediyor. Gelişmeler oldukça siz değerli ziyaretçilerimizi sayfamızı güncelleyerek bilgilendireceğiz.

Dizinin Yapımcılığını  03 Medya üstleniyor. Senaryosunu  Teşrik-i Mesai ekibi kaleme alıyor.  Yönetmenliğini  ise Zeynep Günay Tan yapacak.

 

 

 

Yabancı Dizisinin Konusu

Dizide Ateş ismindeki bir genç kendinden oldukça emin cesur bir karakterdir. Ateş çok sevdiği Ekin2e ulaşmak için büyük mücadele vermek zorunda kalacak.

Yabancı Dizisi Oyuncuları

Burak Deniz

20 Ekim 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2011 yılında yayınlanan Timur Savcı imzalı Kolej Günlüğü dizisinde Onur karakterine hayat vermiştir.  Ardından Sultan dizisinde Tarık, Kaçak dizisinde Burak Topçuoğlu karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 2015 yılında yayınlanmaya başlayan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile kariyerinde zirveye ulaşmıştır. Bu dizideki Toprak karakteri çok sevilmiştir.

Pınar Deniz (Ekin)

10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü Reklamcılık mezunudur. Üniversitenin ardından oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. 2014 yılında ekranlara gelen Sil Baştan dizisinde Evrim karakterine hayat vererek oyunculuk kariyerine başlamıştır. Son olarak reyting rekortmeni Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini oynamıştır.

 

Ferit Aktuğ

yabancı dizisi oyuncu kadrosu

1978 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. 2002 yılında yayınlanan Koçum Benim dizisi ile oyunculuğa başlamıştır.Ardından Kampüsistan ve Haziran Gecesi dizileri ile kariyerini sürdürmüştür. Kavak Yelleri dizisinde rol almış ve bu dizi ile kariyerinde iyi bit çıkış yakalamıştır. Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Taylan karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Yabancı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ilker kaleli olsun ayrilmasin diziden cok seviyoruz onu

  2. Anonim dedi ki:

    aa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir