Vuslat

Vuslat Dizisi 7. Bölüm Analizi “Aslı”
Feride, Kerem sayesinde şirkette çalışmaya başladı. İlk başlarda Feride Aziz ile çalışacağını bilmiyordu. Öğrendiği gece de şirket toplantısı olacak diye gittiği mekanda çıkışta Feride vurulmuş ve göğsündeki Salih babanın  Feride..
Vuslat 8. Bölüm Fragman
Aziz Kerem’in şirkete daha fazla zarar vermesini istemediği için Kerem’in imza yetkilerini elinden aldı. Kerem de buna çok kızdı ve babasından yardım isteyerek Aziz’i durdurmak istedi Kerem. Aziz’in hapse girme..
Vuslat 7. Bölüm 2. Fragman
Aziz babasının katil olduğunu biliyor ve zor olanı yapıyor. Babası ile yüzleşiyor. Ona Katil olduğunu bildiği babasını sevdiğini söylüyor Aziz. Ve şirkette Kerem yüzünden çıkan kriz nedeni ile bu sorunlara..
Vuslat Dizisi 6. Bölüm Analizi “Aslı”
Aziz Kerem’in kullandığı Fırat’ı çantayı teslim edemeden durdurdu. Elinden çantayı aldı ve Fırat’ı arabaya bindirerek ablası ile buluşmasını sağlamak için açık bir alana götürdü. Yolda da çantayı fırlatıp attı. Gittikleri..
Vuslat Dizisi 7. Bölüm Fragmanı
Yeni sezona iddialı ve hızlı bir giriş yapan Vuslat dizinin 7. bölümüne gelinmiş durumda. Bir “aşk yolculuğu” nun serüvenini anlatan Vuslat, Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi imkansız aşkların hikayelerinden..
Vuslat Dizisi 6. Bölüm Fragmanı
Bir “aşk yolculuğu” nun serüvenini anlatan Vuslat, Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi imkansız aşkların hikayelerinden ilham alarak, İbn-i Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyununun üzerine inşa ediliyor. Bu oyun, İslam..
Vuslat Dizisi 4. Bölüm Fragmanı
Aziz ve Abdullah suçsuz yere girdikleri hapisten çıktılar. Hayır gibi görünen şer, şer gibi görünen hayır. Ve Mihnetin ağır imtihanından Feride ve ailesi Aziz ve ailesi zor günlerden geçerken Aziz..