Vuslat

Vuslat Dizisi 14. Bölüm Analizi “Aslı”
Aziz ve Ferideyi yolda arabalarının önünü keserek başlarına kara bir şey geçirerek nereye gittiklerini anlamasınlar, kim tarafından nereye götürüldükleri anlaşılmasın diye birileri kaçırdı. İlk başta insanın aklına Aziz’in duvara çivilediği..
Vuslat Dizisi 13. Bölüm Analizi “Aslı”
Aziz Feride ile konuşmak istedi. Gecenin karanlığında ona söylemek istedikleri başkaydı ama o seni seviyorum demeyi tercih etti. Geç kalmak istemiyordu. Ertelemek de, Feride ise şimdi olmaz zaman dedi. İçlerinden..
Vuslat Dizisi 12. Bölüm Analizi “Aslı”
Aziz annesinin kendisini Nehir ile evlendirmek istemesinden dolayı zor günler yaşıyor. Şirketin inşaatinde yıkım yapacak kadar sınırı aşan Perihan hanım Nehir ile bir akşam yemeği planlıyorlar. Ancak Aziz anlıyor durumu..
Vuslat Dizisi 11. Bölüm Analizi “Aslı”
Feride’nin telefonunda Aziz’in öldürdüğünü düşündükleri insanların nasıl bir kavga içerisinde olduğunu gösteren kaydı Feride ve Yalçın izlediler. Bu görüntülerde Aziz her ne kadar nefsi müdafaa yapıyor gibi görünse de Yılmaz’ı..
Vuslat Dizisi 9. Bölüm Analizi “Aslı”
Altan’ın Emine’yi korumak isterken vurulmasından sonra bu kaçırma işini babasının yaptığını öğrenen Aziz, Emine’nin bulunması ile Altan’ın yerini öğrendi ve onu almaya gittiler. Altan vurulmuştu ve yarası zamanında doğru müdahale..
Vuslat Dizisi 8. Bölüm Analizi “Aslı”
Feride ile Yalçın evlendirmek isteyen ablası muradına ermek için Feride yi ailesinden istemeye ailecek giderler. Akşam isteme olayı olurken, Aziz de Feride’nin evlenmesini istemediği için eve gelerek buna engel olmak..