Vuslat Dizisi Sevim Dilbaz (Şeyla Halis) Kimdir?

Burak 14 Oca 2019 Oyuncu Kadrosu  0

13 Ocak 1977 İstanbul doğumlu. 1.69 boyunda. 121 kiloydu ama azmi ile 22 kilo verdi vermeye de devam ediyor.

Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Piyano Bölümü’nden mezun olduktan sonra, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Tiyatro Bölümünde tamamladı. 6 yıldır birlikte olduğu kendisi gibi tiyatro kökenli Bekir Çiçekdemir ile 2010 yılında evlendi. Selin isminde bir kızları var.

Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Kılçık gibi çeşitli tiyatro topluluklarında görev yaptı. 1999 yılından itibaren kamera karşısına geçerek sinema ve dizi filmlerde oynadı. Sanatçı ayrıca, çeşitli reklam filmlerinde ve televizyon programlarında oyunculuk ve sunuculuk yaptı. Tiyatrodan sinemaya, diziden reklam filmine pek çok farklı projede rol alan Şeyla Halis, Cennet Mahallesi dizisindeki Menekşe rolüyle ismini geniş kitlelere duyurdu. 

Rol aldığı Çiçek Taksi ve Cennet Mahallesi dizilerinde canlandırdığı komik karakterler ile büyük beğeni kazanmıştır. Ayrıca Zengin Kız Fakir Oğlan isimli dizide de rol alan Şeyla Halis şimdilerde Trt 1 de yayın hayatına yeni başlayan Vuslat dizisinde Sevim karakteri ile seyirci karşısına çıkıyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Vuslat Dizisi Sevim Dilbaz (Şeyla Halis) Kimdir?” üzerine 3 yorum

  1. özgur dedi ki:

    HAYIRLI SABAHLAR ASLI‘CIM,ŞİRİMKIZIM,GOZEL K…..M, K.AZERİ K……M ,HANIM HANIMCIĞIM,GÜNAY‘CIM GÖNLÜNÜZCE,MUSMUTLU ZAMANLAR SEVGİMLE….MUCKKKKK…

  2. özgurAslı‘cım dedi ki:

    H…GECELER MUSAFİRLERİM VARDI ARTIK ANALİZİN HARİKA OLUR KIZIM BAŞARILAR SEVİLİYORSUN MUCKKKK….

  3. özgur dedi ki:

    ALLAH RAHATLIK VERSİN TEL SİTEYE GİRMEYİNCE BENDE GİREBİLMEK İÇİN UĞRAŞIRKEN HER ŞEYİ SİLMİŞİM TV YAZIYORUM SİZLERİ SEVİYORUM KALBİ GÜZELLERİM BENİM….SEVGİMLE….ASLINDA BİLGİSAYAR KULLANMAYI ÖĞRENMEME NEDENİM ÇOCUKLARIN NOT..SİLERSEM KORKUSU….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.