Vuslat Dizisi 4. Bölüm Fragmanı

Burak 22 Oca 2019 Vuslat  0

Aziz ve Abdullah suçsuz yere girdikleri hapisten çıktılar. Hayır gibi görünen şer, şer gibi görünen hayır. Ve Mihnetin ağır imtihanından Feride ve ailesi Aziz ve ailesi zor günlerden geçerken Aziz ve Feride bu çıkmazlar içerisinde günden güne birbirlerine daha da yakınlaşmaktalar.

Kerem sayesinde artık Feride Aziz’in şirketinde çalışmaya başladı. Aziz’in de bundan haberi yoktu Kerem şirket yemeği diyerek Feride ve Aziz’i bir araya getirdi. Aziz de Feride de bu durum karşısında çok şaşkındılar. Feride ağlayarak mekandan ayrılırken Aziz de arkasından çıktı. Fırat’ın arkadaşlarından olan ve öldürülen adamlardan birisinin abisi Aziz’e ulaşmayı başardı ve onu öldürmesi için adamlarına emir verdi. Susturucu takılmış silah ile hedefte Aziz vardı ama vurulan Feride oldu.

Feride ölmedi çünkü kurşun Salih babanın Feride ye verdiği kendi eli ile kalbinin oraya taktığı broşa denk gelmişti. Feride Aziz’in hayatını kurtarmış, Broşta Feride’nin hayatını kurtarmıştı. Salih baba boşuna takmamıştı o broşu.

4. Bölüme ait ip uçlarının olduğu fragmanda

Aziz can borcu olduğu Feride ile yakından ilgilenip ona hastanede su içiriyor.  Feride hemen iyileşiyor ve ayağa kalkıyor. Abdullah da kurşun isabet eden broşu Feride’nin babasına veriyor. Konuşmalar kesilmiş ama Abdullah herşeye üzülme, nasip kader diyor. Ki “bende bu söze karşılık Aslı olarak diyorum ki, zaten Nasip ten öteye yol yok. Kader den de kaçış yok.”

Aziz bir kere daha Kerem ile karşı karşıya ve benimle oynadığın oyunlara masum insanları karıştırma diyerek okkalı bir tokat atıyor. Öncesin de bir kibrit ile okuduğu kağıdı yakmayı düşünüyor bu kağıt ne acaba? Feride’nin işe girerken imzaladığı kağıt mı yoksa başka bir şey mi? Kerem de bu tokadın acısını çıkaracağını kendi kendisine söylüyor. Çok öfkeli ve kindar biri Kerem.

Evin gençleri de isyanda Aziz’in kız kardeşi ben buradayım diyerek vazo kırarken, Fırat da babasının onu evden kovmasına karşılık daha da kinlenmiş durumda. Ağlayarak kendi kendine bir daha bana kimse sokak köpeği gibi davranmayacak diyor. Anne ve baba ağlıyor bir aile dağılmak üzere.

Ve oyunda çark dönüyor gelen sayı ile ilerleyen Salih baba Cehenneme geliyor. Dünya hayatında cehennemi yaşamak. Cehennem ateştir diyerek o ateşin seni daha çok yakmasıdır ve çaresizce beklemektir diye açıklıyor. Ateşin tek çaresi ise onu söndürebilme kudreti olan su dur.

Feride’nin başı yine belada bakalım bu kez başına ne gelecek? Aziz, Kerem, Fırat, Komiser hepsi bir telaş ve koşturmanın içinde Feride ye ne oldu acaba?

“Aslı”

vuslat dizisi 2. sezon oyuncuları yeni
Vuslat 2. Sezon Oyuncuları Diziye Katılan Yeni Karakterler Oyuncular Kimler ?
vuslat 2. sezon ne zaman
Vuslat Dizisi 2. Sezon Neler Olacak? 21. Bölüm Özeti 16 Eylül Fragmanı
Vuslat Dizisi Yaratıcı ve Yönetici Yapımcısı Diziden Ayrıldı
Vuslat Dizisi 21.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

“Vuslat Dizisi 4. Bölüm Fragmanı” üzerine 4 yorum

 1. K. dedi ki:

  Gûnaydin Aslicim.Nasilsin,kiz sen beni delirtmekmi istiyorsun? Bir söz,Iyiyim yazsan.

 2. K.A dedi ki:

  Iyi ak$amlar. Aslicim nerdesin canim. Iyimisin? Hayirdi in$allah.

 3. K.A dedi ki:

  Gúnaydin Aslm. Nerdesin canim,iyimisin?doktora gitdinmi?

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydinlar her kese. Te$ekkürler sana Aslim. Nasilsin,evde durumlar iyimi? Bu Kerem eclafin,firsatcinin teki. Ferideni bu i$lere kari$tirmak iyi olmadi.Hele akilsiz Firati ne hale getirecek. Annesi desen,2 gûnde arabanin,bu kadar paranin nerden geldiyini sormuyor,da babasina yazik ya. Evet kaderden kaçi$ yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.