Vuslat Dizisi 21.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Burak 28 May 2019 Vuslat  0

Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür ve Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde yer aldığı Vuslat dizisi 27 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı yayınlanan 20. bölümü ile kısa bir süreliğine ekranlara veda etti.
Yaz boyunca ekranlarda olmayacak olan dizi ve ekibi dinlenecek ve Ağustos ayından sonra yeniden set başı yaparak Vuslat dizisinin 2. sezonunun çekimlerine başlayacak.

Vuslat Dizisi 21. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Vuslat dizisi 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlanan 20. bölümü ile sezon arası verdi. Dizi 2. sezonu ile yine TRT1 ekranında yer almaya devam edecek. Ağustos ayı sonrası çekimlerine başlanacak olan dizi büyük bir ihtimal ile okulların açıldığı hafta 21. Bölümü ile ekranlarda yerini alacak.

Aziz Karakterini Canlandıran Kadir Doğulu’nun Dizi Sonrası Veda Paylaşımı

Vuslat! (Kavuşmak) 
Kavuşmak istiyorsanız mutlaka bir “yola” girmeniz gerekir… Siz bu yola enerji, ışık vs diyebilirsiniz…
Ben “hakikat” demeyi uygun buluyorum.

İstedim ki; bu proje “arayana” bir anlamda rehber olsun… herkesin anlayabileceği bir dilde olsun… biraz klişe biraz modern zaman dilleri ile asl olanı anlatmaya çalıştık… bu iş (vuslat) o yüzden cezbetti beni ve kabul ettim, bir kişi bile görse hakikati yetecekti… çünkü asl olan hakikattir ve bu amaç uğruna çalışırken bir gün yorulmadım ve şikayet etmedim… Aslında hakikati anlatmak için yedi deniz mürekkep, yer yüzündeki tüm ağaçlar kalem olsa bile yeterli olmaz demişler!!! Benim umudum da bu proje ile biraz olsun anlaşılır hale gelmesiydi… Hakikatte kadın/erkek zengin/yoksul sen/ben yoktur… Eee? Bunlar yoksa ne var? İşte bunun sırrı yolda, yolcu olmakta… Umarım ki vuslatınızı yaşar ve ne olduğunu öğrenirsiniz. 
Bu yol için gereken tek şey kalplerde “aşk”ın uyanması… aşk uyanacak “gönül” ne demek anlaşılacak, sabır için gereken her şey gönülde vukuu bulacak ve sonra her şey aşikar olacak… Bu uğurda atacağınız her adım için yolunuz açık ola… Sezon final bölümü ile bu akşam son kez TRT1 ekranlarında olacağız. 
İlk önce bizi izleyip buralara kadar getiren izleyicilerimize teşekkür ederiz. 
Tüm ekip arkadaşlarıma (ekip demek ekip demektir hangi birimde olduğunun önemi yok) çok teşekkür ediyorum, böyle bir ekip kurulduğu için şükrediyorum… çok şey öğrendik birbirinizden, destek olduk, açık görmedik, kusur görmedik… ekip gibi ekiptik. Belki de sektöre örnek olduk bu anlamda… Bir teşekkür de yayıncı kuruluşumuz TRT1 yöneticileri ve birlikte çalıştıkları ekibe, bizi hiç yalnız bırakmayıp hep destek oldular. 
Koşulsuz sevginin hüküm süreceği günlerin hasreti ile… aşk ile… Yeni sezonda görüşürüz 👋

Kerem karakterine hayat veren Ümit Kantarcılar’n Veda Paylaşımı

Ümit Kantarcılar, instagram hesabından sezon finali dolayısıyla yeni sezona kadar izleyicilerine veda etti.

Ünlü oyuncu, “Babaa biz gittik….. Şimdilik sezon finali, yeni sezona bambaşka bir Kerem ile görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.
Vuslat dizisinin 2. sezonunda Kerem karakterinin nasıl döneceği merakla bekleniyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Vuslat Dizisi 21.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?” üzerine 2 yorum

  1. xanim dedi ki:

    hayirli geceler canim arkadaslarim hepiniz nasilsiniz hepinizi cok ozledim gelmediyim icin cok uzgunum aslim nasilsin ailen nasil islerin nasil gidiyor kardesin iyilesdimi aslim basarilarin daimi olsun gecmis ramazan bayraminiz kutlu olsun nice mutlu bayramlara ALLAH TUM Dualarinizi ibadetlerinizi KABUL OLSUN HEPINIZI COK SEVIYORUM Vakit buldukca gelicem iNSALLAH Allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar

  2. K.A dedi ki:

    Ben de diziyi çok severek,tûm bölûmlerini izledim bûyûk bir zevkle,tabii oyunculari da. Her kese ugurlar,ba$arilari daim olsun.Yeniden görû$mek dileyile. Ba$arilar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.