Vuslat Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

Trt 1 de 7 Ocak 2019 Pazartesi akşamı saat 20.00 de ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkan Vuslat dizisinin 2. Bölümü 14 Ocak 2019 Pazartesi akşamı saat 20.00 de Trt 1 ekranlarında yayınlanacak.

Vuslat Dizisinin 1. Bölümünde Neler Oldu?

Aziz’in gördüğü bir rüya ile başladı her şey. Saatin 6 da durması. Mezar ziyaretine anne ve babası ile giden Aziz’in mezarlıkta ona tanımadığı birisinin ona rüyasında gördüğü bir sözü söylemesi ve Aziz’in onu bulma çabası.

Aziz’in o bulmak istediği kişinin aslında ondan önce onu bir köstekli saat ile bulması ve o saati yeniden Azize Feride aracılığı ile ulaşmasının yaşandığı olaylar zinciri vebu zincirin bir parçası olan Büyük bir şirketi yöneten Aziz ve kardeşi arasındaki çekişme, büyük bir iş görüşmesinde yaşanan sıkıntı sonucunda Aziz’in üç kişiyi öldürmesi ve Feride nin de kız kardeşi ile katıldığı bir doğum günü partisinde Feride’nin hava almak için dışarı çıktığında dışarda Aziz’in adamları dövmesini ve öldürmesine şahit olması ve telefona kaydetmesi zincirleme bir olayın yaşanmasına sebep olan olaylar ve sonrasında birbirinden habersiz Feride ile Aziz’in artık ayrılmamak üzere birbirlerinin hayatlarına girişlerinin anlatıldığı güzel bir bölüm izledik.

vuslat Abdullah

Peki bundan sonra neler olacak? işte Vuslat dizisinin 2.bölümünde neler olacağına dair ipuçlarının olduğu fragmanında yer alanlar

Aziz’in öldürdüğü üç adamın yaşayan arkadaşlarından Feride’nin erkek kardeşine ulaşır Aziz. Ablasının Aziz gibi arkadaşları olmayacağını söyler maymuncuk lakaplı Fırat.

Salih bey köstekli saati asıl sahibi olan Azize Feride ile ulaştırmış ve Abdullah’ın da ona mezarlıkta söylediklerinden etkilenen Aziz Abdullah’ı bulmak için Salih’in dükkanına gelir. Zaten Salih de onun gelmesini beklemekteydi. Oyun bir kere başlamış ve kuralına göre de ilerlemesi gerekiyordu.

Abdullah’ı yani mezarlıkta Azize söyledikleri ile peşine düştüğü kişiyi merak eden Aziz onun hakkında bilgi edinmek ister. Kimilerine Abdullah’a deli der. Kimisi de meczup. Aslında Abdullah herkeslerden daha akıllıdır. Meczuplar Allah’ın özel hizmetindeki kullarıdır, onların yaptıklarına akıl sır ermez dedi ve Çok rüya görür müsün diye soru sorarak Aziz’in dikkatini çekti Salih. Aziz kardeşi ile arası iyi değildir ona okkalı bir tokat atar.

“Aslı”

dizibilgi google play

Vuslat Dizisi 2. Bölüm Fragmanı (6 Yorum)

 1. Iyi ak$amlar canim. Yüzün, kalbin hep gülsûn in$allah. Elbette canim,görmeden sevilmek,kalbinin gûzelliyi ve biz bu gûzelliyi iyi anliyoruz.

  • Hayırlı sabahlar canım, amin inşallah bilmukabele canım benim sağolasın. Teşekkür ederim 🙂

 2. Hayirli sabahlar Aslim. Senin imzan olan yerde ben varim. Ben sana çok baglandim ya, hayal edemediyin kadar. Ba$arilarin bol olsun canim benim.

  • Hayırlı akşamlar canım 🙂 Çok teşekkür ederim. Yüzümü gülümsettin sağ olasın. Seni seviyorum iyi ki varsın. ❤❤❤❤❤❤❤❤
   Ne mutlu bana ki görmeden de sevdirebilmişim kendimi.

 3. Ellerine saglik canim Aslim. Efsane döndû ya.”$aka”canim Efsane zaten burda.Allah sana gùc,kuvvet,zihin açikligi versin canim,kalemine saglik.

  • 🙂 Canım benim teşekkür ederim iyi akşamlar. Amin inşallah hep destekçim oldun yanımda oldun teşekkür ederim sağolasın.