Vuslat Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

Burak 08 Oca 2019 Vuslat  0

Trt 1 de 7 Ocak 2019 Pazartesi akşamı saat 20.00 de ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkan Vuslat dizisinin 2. Bölümü 14 Ocak 2019 Pazartesi akşamı saat 20.00 de Trt 1 ekranlarında yayınlanacak.

Vuslat Dizisinin 1. Bölümünde Neler Oldu?

Aziz’in gördüğü bir rüya ile başladı her şey. Saatin 6 da durması. Mezar ziyaretine anne ve babası ile giden Aziz’in mezarlıkta ona tanımadığı birisinin ona rüyasında gördüğü bir sözü söylemesi ve Aziz’in onu bulma çabası.

Aziz’in o bulmak istediği kişinin aslında ondan önce onu bir köstekli saat ile bulması ve o saati yeniden Azize Feride aracılığı ile ulaşmasının yaşandığı olaylar zinciri vebu zincirin bir parçası olan Büyük bir şirketi yöneten Aziz ve kardeşi arasındaki çekişme, büyük bir iş görüşmesinde yaşanan sıkıntı sonucunda Aziz’in üç kişiyi öldürmesi ve Feride nin de kız kardeşi ile katıldığı bir doğum günü partisinde Feride’nin hava almak için dışarı çıktığında dışarda Aziz’in adamları dövmesini ve öldürmesine şahit olması ve telefona kaydetmesi zincirleme bir olayın yaşanmasına sebep olan olaylar ve sonrasında birbirinden habersiz Feride ile Aziz’in artık ayrılmamak üzere birbirlerinin hayatlarına girişlerinin anlatıldığı güzel bir bölüm izledik.

vuslat Abdullah

Peki bundan sonra neler olacak? işte Vuslat dizisinin 2.bölümünde neler olacağına dair ipuçlarının olduğu fragmanında yer alanlar

Aziz’in öldürdüğü üç adamın yaşayan arkadaşlarından Feride’nin erkek kardeşine ulaşır Aziz. Ablasının Aziz gibi arkadaşları olmayacağını söyler maymuncuk lakaplı Fırat.

Salih bey köstekli saati asıl sahibi olan Azize Feride ile ulaştırmış ve Abdullah’ın da ona mezarlıkta söylediklerinden etkilenen Aziz Abdullah’ı bulmak için Salih’in dükkanına gelir. Zaten Salih de onun gelmesini beklemekteydi. Oyun bir kere başlamış ve kuralına göre de ilerlemesi gerekiyordu.

Abdullah’ı yani mezarlıkta Azize söyledikleri ile peşine düştüğü kişiyi merak eden Aziz onun hakkında bilgi edinmek ister. Kimilerine Abdullah’a deli der. Kimisi de meczup. Aslında Abdullah herkeslerden daha akıllıdır. Meczuplar Allah’ın özel hizmetindeki kullarıdır, onların yaptıklarına akıl sır ermez dedi ve Çok rüya görür müsün diye soru sorarak Aziz’in dikkatini çekti Salih. Aziz kardeşi ile arası iyi değildir ona okkalı bir tokat atar.

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Vuslat Dizisi 2. Bölüm Fragmanı” üzerine 6 yorum

 1. K.A dedi ki:

  Iyi ak$amlar canim. Yüzün, kalbin hep gülsûn in$allah. Elbette canim,görmeden sevilmek,kalbinin gûzelliyi ve biz bu gûzelliyi iyi anliyoruz.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı sabahlar canım, amin inşallah bilmukabele canım benim sağolasın. Teşekkür ederim 🙂

 2. K.A dedi ki:

  Hayirli sabahlar Aslim. Senin imzan olan yerde ben varim. Ben sana çok baglandim ya, hayal edemediyin kadar. Ba$arilarin bol olsun canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım 🙂 Çok teşekkür ederim. Yüzümü gülümsettin sağ olasın. Seni seviyorum iyi ki varsın. ❤❤❤❤❤❤❤❤
   Ne mutlu bana ki görmeden de sevdirebilmişim kendimi.

 3. K.A dedi ki:

  Ellerine saglik canim Aslim. Efsane döndû ya.”$aka”canim Efsane zaten burda.Allah sana gùc,kuvvet,zihin açikligi versin canim,kalemine saglik.

  1. aslı dedi ki:

   🙂 Canım benim teşekkür ederim iyi akşamlar. Amin inşallah hep destekçim oldun yanımda oldun teşekkür ederim sağolasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.