Vuslat 9. Bölüm Fragmanı

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Vuslat yeni bölümü ile yine oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Oğlu Aziz’in peşinde olan Yılmaz’ın yeğenini kaçırtan Tahsin bey hiç hesapta olmayan bir olayla karşı karşıya kalır.

Kızın kaçırıldığını gören Altan, peşlerinden gider ve çıkan tartışmada vurulur. yarası giderek mikrop kapar ve Altan’ın durumu ağırlaşır. Yeğenin yerini öğrenen Yılmaz onu kurtarır ama Altan’ı bulamazlar. Daha sonra Aziz’in de tahmini ile yeri bulunur Altan durumu giderek kötüleşmektedir. ambulansla hastaneye kaldırılan Altan acil ameliyata alınır. Ameliyat da kalbi duran Altan araftadır.

Herkes ameliyathanenin önünde haber beklemekte. Altan yaşayacak mı?

Vuslat’ın 9. Bölüm Fragmanı

Feride, Aziz’e hayatına girdiği ilk günden beri darmadağın olduğunu söyleyerek, yaşadıklarını sayıyor. Evi yuvası dağıldı Feride’nin. Fırat, Emine, Ceylan. Ailecek olduğunuz her yeri yakıp yıkıyorsunuz, adımını attığın her yerde kan var Aziz. Lütfen bizi sizden kurtarın artık diyor.

Aziz, kardeşi ile konuşarak çocukları rahat bırak diyor. Kerem de bırakmayacağını söyleyerek canımı yak deyince, Aziz de senin anne ve babanı benim babam öldürdü diyerek yıllardır saklı olan bir gerçeği Kerem’in öğrenmesini sağlıyor.

Kerem duydukları karşısında şok oluyor ve Tahsin babasına karşı kinlenip, öfkeleniyor.

dizibilgi google play

Vuslat 9. Bölüm Fragmanı (14 Yorum)

 1. Günaydin her kese.Aslim haklisin,Xanim bu kadar gelmediyse,in$allah hayirdi. Rada bizi resmen unutdumu? Ne dersin?Ozgûr ablanin tel sorunu ola bilir. Gördûnmu Aslicim,kendimize böyle teselli verelimmi?In$allah hayirdir.

 2. İyi akşamlar. Şükür Allaha ben de çocuklarda iyi. Sizler nasılsınız? AZERİ ablam Aslım nasılsınız? İnşallah iyisiniz. Yazdıklarım çıkmıyor. Şimdi bilmiyorum çıkıcak ya yok. Kendinize iyi bakın. Bu gün çok yorucu gündü. Çocuklarlnda maşallahları var. Şimdi biraz iyuyim. Biraz ağrıyordym. Şükür iyiyim. Sizleri çok seviyorum. Allah yardımcımız olsun

  • İyi akşamlar Günaycım, çok şükür, iyi olmana sevindim canım. Amin Allah hepimizin yardımcısı olsun.

 3. Iyi günler Gûnaycim. Bu gûn bizim için hiç iyi olmasa da. $ehitlerimizin kani yerde kalmayacak in$allah. Ruhlarinin $ad oldugu zaman mutlaka gelecedtir.
  Gûnaycim te$ekkúr ediyorum sen nasilsin,çocuklar nasil?
  Altanin iyile$mesini ben de çok istiyorum.Kerem Tahsin probleminin faturasi Altana kesildi. Belki Salih baba ameliyata girer de Altani kurtarir.

   • Hayirli ak$amlar.Aslicim haklisin,Salih baba yillardir doktorluk yapmami$,ama bu da mecburiyetden ba$langic olur,ne dersin? Hasibede de bir haller var,kolyeni görûr görmez $ok oldu,denize atsa da olmadi,bir de görûrse resmen deli olur.

 4. İyi günler arkadaşlar
  Bu gün 26 şubaT XOCALI. ALLAH TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET EYLESİN. KALANLARADA SABR Versin. Vüslatı izledid sonununa kadar. Çok güzel bölmüydü. Evet Feride bence haklı. Hayatları alt-üst oldu. Azizin babası, kardeşi kötülük saçıyorlat. O üzden çok adamın canı yanıyor. Hadi Kerem bakalım şimdi ne yapıcaqsın. Canın yandımı , yandı. Anne baba söz konusu. Tahsin bey seni anne babasız koydu. Birazda onunla ilgilen . İyi insanlardan uzak dur artıq. Sen iyi olucaqmısın. Nehir sen hiç iyi diyilsin. Kerem haklı yılansın yıılan. Ferideden ne alıb veremediyin var. O, ne yapsın. Evet çok tesirlendirirci bölümdü. Çok hoşuma gitdi. İyi olur . Altan inşallah. Sizleri çok seviyorum arkadaşlar. Kendinize iyi bakın. Azeri ablam sizler nasılsınız? İnşallaj iyisiniz. Aslıcım analizlerin mühteşem . ❤

 5. Gûnaydin. Keremin bilmesi iyi oldu,belki artik Tahsin beyle ugra$ir da Azizden el çeker. Ama Azizin yakasini birakirmi? Birakmaz. Feride hakli Azizi görûr görmez ba$larina gelmeyen kalmadi.

   • Kerem bir tek Sultana zarar vermek istemiyor,ama ilerde kim bilir neler yapacak. Yalçinin i$i daha da zor,cinayetkarlar kar$isnda, ama hiç bir $ey yapamiyor.