Vuslat 8. Bölüm Fragman

Burak 19 Şub 2019 Fragman  0

Aziz Kerem’in şirkete daha fazla zarar vermesini istemediği için Kerem’in imza yetkilerini elinden aldı. Kerem de buna çok kızdı ve babasından yardım isteyerek Aziz’i durdurmak istedi Kerem. Aziz’in hapse girme tehlikesine karşılık Yalçın’ı durdurmak isteyen Tahsin bey Yalçı’nın yakını olan yeğenini kaçırdı.

Aziz’in arkadaşı da o esna da mahalledeydi ve kaçırılma anına tanık oldu. peşlerine takıldı takip etti. Kızı kurtarmak isterken kendisi yaralandı. Altan ile Aziz ‘in arkadaşlığını, dostluğunu, kıskanan Kerem Altan’ın ölümüne sebep olacak mı? Altan ölecek mi?

Aziz Altan’ı bulmak için çok çaba sarf ediyor ve sonunda buluyor. Altan’a zarar verenin Kerem olduğunu düşünen Aziz Kerem’in boğazına yapışıyor.

Nehir, Feride yi kıskanıyor. Kerem Aziz’i ve Nehir ile Kerem ortak olup Feride’nin Aziz den uzak durması için iş birliği yapıyorlar. Aziz karakolda ve Feride de Aziz’e destek oluyor. Salih baba da dua ediyor. Bakalım bu işin sonu nereye varacak?

“Aslı”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Vuslat 8. Bölüm Fragman” üzerine 52 yorum

 1. K.A dedi ki:

  Hayirli Kandiller Aslicim. Tûm dualar kabul olsun in$allah. Allahim bizi emeli saleh insanlardan etsin in$allah.Evet canim,ba$ dönmeleri ara sira olur,súrekli diyil.Tavsiyelerini aynen uygulamaya çali$iyorum canim.Iyi geceler.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın, hayırlı sabahlar, hayırlı kandiller canım. Amin inşallah. İnşallah o sıkıntında geçer canım.

 2. K.A dedi ki:

  Iyi ak$amlar Aslicim. Nasilsin? In$allah, olur canim, neden olmasin.Inanamazsin bir görsen, yazdim. $imdilik bir bardak artirdim.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, çok şükür iyiyim. Sen nasılsın? baş dönmelerin azaldı mı? 🙂 sevindim. giderek günlük tam 1.5 litre su içmeyi alışkanlık haline getirirsin.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Aslicim senin kim oldugunu evdekiler bilirler.Hatta beni senin yanina gömderelim diyorlar. Çok gûzel olurdu aslinda. Kim bilir,belki de gerçek olur hayalimiz.

  1. aslı dedi ki:

   İyi akşamlar canım, ne güzel evdekiler senin için bütün imkanları sunuyorlar. İnşallah bir gün o da olur. Çok güzel olurdu. Nasip hayırlısı. Suyunu içiyor musun? yazdın mı?

 4. K.A dedi ki:

  hayirli sabahlar canim benim. Allah seni gûldûrsûn,ba$ üstûne efendim,yapmaya çali$irim doktorum.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar canım, Sen bana doktor deyince bende senin gibi gülümsedim canım benim 🙂 hayat işte insana yaşayarak öğretiyor bazı şeyleri. Eee ne yapalım su içmeyen birine su içirmenin yollarını arıyorum. Aslı ile su saati 🙂
   evdekiler diyecek şimdi aslı nerden çıktı 🙂

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Te$ekkür ederim canim. Hep iyi ol in$allah.Doktor hanim,benim boy 1.60 çeki 55 dir.ama suyu 1 litr içiyorum,biliyorum azdi,ama.! Kahve seviyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Sende hep iyi ol canım benim. 🙂 boyuna göre kilon iyi. Suyu gel yarım litre daha fazla iç. O senin içtiğin 1 litrenin dışında birde yarım litre daha ekle ve onu yani 1.5 litreyi bir günde bitirmeye çalış. hesaba göre senin bir günde 1.5 litreden fazla su içmen gerek ama onu da içtiğin çay, kahve, meyve sularına sayalım. 1.815 içmen gereken su. Sen 1.5 iç 1 litreden iyidir. içemezsen o yarım litreyi ayrı koy ve üzerine aslı yaz 🙂 beni gördükçe içersin belki 🙂
   kahveyi sevmen güzel. iyi geceler canım.

 6. K.Azeri. dedi ki:

  Sana da mutlu pazarlar canim. Nasilsin? Aslicim benim tansiyonum 9-6 oluyor,doktor nasil geziyorsun diyor. Bakalim nasil olacak.

  1. aslı dedi ki:

   Canım benim sağ olasın ben iyiyim analiz yazıyorum yemin 10. bölüm.
   Tansiyon düşüklüğü b12 eksikliğinden, kansızlıktan, az yemek yemekten ve susuz kalmaktan olur. ki senin değerlerinde düşüktü. Zamanla değerlerin normale dönünce bu şikayetlerin geçecektir inşallah su içmeyi unutma. ne kadar içeceğini aşağıda nasıl hesaplayacağını yazmıştım canım. kahvede tansiyonu dengeler bir fincan kahve iç canım. acil şifalar sana.

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli cumalar Aslim.Çok $ûkürler olsun iyi ol canim. Yaptigin fedakarligin kar$iligini rebbim en iyi $ekilde verecek canim. Anarnen sana yakindami ya$iyor,yoksa uzakmi?
  Ben de iyile$meye çali$iyorum.Ba$ dönmeleri, yùrek bulanmasi ara sira olur.

  1. aslı dedi ki:

   Mutlu pazarlar canım, inşallah hayırlısı. yakın canım. Değerlerin normale döner ve bu şikayetlerin devam edecek mi ona bak. Geçmez ise kulak burun boğaz dr. görün. bütün değerlerin normale dönsün, tansiyonun düzelsin, biraz zaman geçsin. Hala şikayetlerin devam ederse görünürsün. Çünkü, bu şikayetler kulaktan da olabilir. tansiyonun 11-7 12-8 o civarlarda olmalı. yükseği de düşüğü de iyi değil canım.

 8. K.A dedi ki:

  Gûnaydin.Aslim nasilsin?

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın canım, çok şükür sen nasılsın? gündüzleri anarnemin yanında olunca, orada internet olmayınca, bir de misafir gelince analizler gecikti. en kısa zamanda yetiştireceğim inşallah.

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli sabahlar.Ablacim endi$elenmeyin,sizin varliginiz bize yeter, kalbinize saglik canim ablam.Iyi ki varsiniz.Her $ey yoluna dü$ecek.

 10. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba kızlar ben internet yüzünden gelemiyorum.Bazen de bu sayfayı bulamıyorum. her neyse siz nasılsınız. Aslı tekrar kan tahlili yaptırdımı? Vallah fikrim sizde kalıp.endişeliniyorum.kendinize dikkat edin.Elimden gelen bir şey yoktur.o yüzden kalbimden geleni yapıyorum: dua ediyorum.hoşca kalın.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar ablacım, sayfayı bulmak için vuslat 8 fragman not et ordan unutmazsın. sonrada sayfa içi arama yazan yere vuslat yaz, yada vuslat 8 yaz ekrana bir kaç sayfa çıkacak orada baygın Altan var oradan unutmazsın.

   O zaman yaptırdım, doktor istedi. ayda bir kontrol edelim, ilaçla tedavi olmazsa ameliyat dedi. öyle zamana bıraktım ablacım. sorun yok sen endişe etme. Duaların için çok teşekkür ederim.Yüreğine sağlık ablacım.

 11. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar.Hanim abla nasilsiniz,nerdesiniz? Sizi çok özledik ablacim.

 12. K. dedi ki:

  Gûnaydin.Hayirli sabahlar canim.Allahin izniyle her $ey iyi olacak,doktorun söylediklerini ihmal etme, aynen yapman gerek. Ben de iyi deyelim iyi olsun canim. Allah yardimcin olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım, İnşallah canım. İnşallah sende çok daha iyi olursun. Amin. Allah seninde yardımcın olsun. gelişmeler oldukça bilgilendir canım.

 13. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar. Aslicim bu gûn ne yaptin,nasil oldun canim.doktorla görü$dunmü?

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler canım, bugün anarnemle ilgilendim ona bir şey söylemeden yemek saatine yetişecek şekilde hastaneye gidip yeni bir doktorla görüştüm, sonra da kendi doktorumla görüştüm şimdilik takip edecek ayda bir. sonrasında Allah kerim. Ameliyat yok istemiyorum da. Bakalım zaman ne gösterecek?
   Sen nasılsın?

 14. K.Azeri. dedi ki:

  Amin. Hayirli ak$amlar. Merhaba ablacim.Ho$ geldiniz,sizi görmek çok gûzel. Te$ekkür ediyorum canim ablam,çok sag olun.Iyi geceler. Allah rahatlik versin.

  1. aslı dedi ki:

   Sana da iyi geceler, tatlı rüyalar canım. Bu gece benden bu kadar diğer sayfalara bakamadım sonra bakarım, Allah rahatlık versin canım.

 15. Hanim abla dedi ki:

  Allahım haste olanlara şifa, Dertli olanlara deva, Borşlu olanlara eda, Sıkıntıda olanlara gönül ferahlığı ver.
  Merhaba canım kızlarım nazarmı degdi size.Allah bin dert verip bin bir deva.inşallah dermanınızı bulup iyileşeceksiniz.bir az da boş vermegi ögrenin.kendinizi çok yüklemeyin.huzurlu olmaya özen gösterin.dün rüyada idik bu gün oyandık yarına umudumuz büyük.kendinize iyi bakın.Allaha emanet olun.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler ablacım, hoş geldin. Amin inşallah ablacım dualarına canı gönülden amin diyorum. İyi geceler, tatlı rüyalar ablacım. Allah’a emanet ol ablacım.

 16. Kamile. dedi ki:

  Merhaba Aslim. Allah yardimcin olsun canim. Hele anarnene hiç bir $ey soyleme rahatsiz olmasin.Allah yardimcin olsun canim benim. Dualarim seninledir.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba canım amin inşallah. Çok teşekkür ederim desteğin için yanımda olsaydın ne iyi olurdu. Olanlardan haberi yok bunu da söylemeyeceğim. Sabah ola hayır ola.

 17. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Aslim. Kafan neden kari$ik,bir sorunmu var? Içini ferah tut canim,sorun neyse in$allah çözülecek canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba mutlu pazarlar Kamilecim, test sonuçlarımdan biri olması gerekenden yüksek çıktı. Ondan kafam biraz karışık. yarın bir başka hastane ve doktorla daha görüşmek fikir almak istiyorum. yarın oldukça yoğun olacak benim için, sonra da kendi doktorumla randevum var. sonuçları ona göstereceğim. anarneme ne diyeceğim giderken onu bilmiyorum hayırlısı her şey olacağına varır.

 18. K. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar canim. Te$ekkûr ediyorum. Iyi olmaya çali$iyorum. Sen nasilsin,analizlerin sonuclarini aldinmi? Iyi geceler canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler canım, daha da iyi olursun inşallah. Aldım canım, kafam biraz karışık ne yapacağımı bilmiyorum? iyi geceler tatlı rüyalar canım.

 19. Kamile. dedi ki:

  Iyi gúnler Aslim.biliyorum canim,bilmezmiyim hastane i$lerinin nasil yorucu oldugunu,hele ba$ka i$leri demiyorum.Allah yardimcin olsun canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Amin canım benim amin. Rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah sana da şifa versin inşallah. Daha iyi misin?

 20. aslı dedi ki:

  Günaydın mutlu hafta sonları Kamilecim, dün benim için oldukça yoğun vede yorucu bir gündü eve gelince sana cevap yazıp erkenden uyudum sabaha kadar.

 21. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Aslim. Nasilsin canim? Evet,igne de var midemde problem yok da,ilac içerken zorlaniyorum evdekiler bu yûzden benimle dalqa geçirler.Igne de ba$ka problem,sorulmasi bir kaç ay çekir,belki yil olur.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım, çok şükür. Sen biraz daha iyi misin? baş dönmelerin geçti mi? midende sıkıntı olmadığına sevindim. İlaçların şifa olacağını düşünerek, sevdiğin bir meyveyi yer gibi düşünerek yut o zaman daha kolay yutarsın. Yerken en çok hoşuna giden ne varsa onu düşün ve ilacı öyle yut canım bu işini kolaylaştırır ve evdekilerde artık seninle dalga geçemez şaşırırlar. Evdekileri şaşırtmaya ne dersin 🙂

 22. aslı dedi ki:

  Hayırlı geceler Kamilecim,
  Bu sayfayı unutma bu konuyu seninle buradan konuşalım canım. Aşağıda şekerin normal olduğunu yazmışsın. Diğerleri düşük sanırım. Doktor sana ilaç vermiş, ilacı yutmakta zorlanıyorsan, midenden rahatsızsan kabul etmiyor ise ilacı miden, o ilaçların damlaları olur onlardan kullanabilirsin. Yada iğnesi olur iğne vurunursun ama iğnede zor olabilir gidip gelmek gerekecek. Doktor ile konuştun mu bu konuyu ilaç içmekte zorlandığını söyledin mi?

  Su günlük içmen gereken miktarda kilo çarpı 0.033 olacak.
  örnek 60 çarpı 0.033 eşittir 1.98 bunu bir günde sabahtan akşama bitirmelisin. Vücut susuz kalınca da tansiyon düşüklüğü olur.
  İyi geceler canım.

 23. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Aslim. Nasilsin? Biliyormusun artik Kereme hak veriyorum,ama Azize diyil de Tahsin beye zarar verseydi.Aziz onu hep korumu$. Tahsin bey artik vicdaniyla ba$-ba$a kalma zamani.Salih babayla Feridenin bir bagi vardi, bakalim nedir.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım sen nasılsın? doktora gidecektin gittin mi? ne dedi doktor? Kerem’in bugün neden bu halde oluğu giderek netleşiyor.
   Salih baba Feride’nin annesini tanıyor. Belki de seviyordu. Hataydı ve onu iyileştiremedi kimbilir? izleyip göreceğiz.

   1. K.Azeri. dedi ki:

    Hayirli ak$amlar Aslim.Evet doktora gitdim.kan deyerleri çok dû$ûk,bir kaç problem var,tedaviye ba$lamak gerekir,bakalim nasil olacak.
    Aslicim Feridenin Salih babayla bagini ben de öyle dû$ünúyorum.Keremi de yûrek agrisiyla izliyor insan. Hele Kerem anne,babasinin Tahsin beyin öldürdûyûnû bilse ne yapacak?

    1. aslı dedi ki:

     Hayırlı akşamlar canım. Doktora gitmene sevindim. En azından artık neyin olduğunu biliyorsun. Kan değerlerin umarım en kısa zamanda normale döner. İlaç yazmıştır. Yada iğne. söylediğim testleri de yaptırdın mı canım.
     Kerem’e bende üzülüyorum. çocukluk travması şimdiki hayatını etkiliyor. Öğrenmese iyi olur Tahsin beyden nefret eder Kerem.

   2. K.Azeri. dedi ki:

    Iyi gûnler Aslim. Evet canim senin dediklerini de yaptirdim. Hem benim bir dostum var Tûrkiyeden,o söyledi dedim,o zaman neden yanina gitmedin diyorlar doktormu.In$allah görü$ûrüz kim bilir? Bu hayatda mûcizeler azmi olur? Evet cani hem igne,derman. Bakalim nasil olacak.
    Aslicim senin doktorla randevun nasil oldu,bitdimi? In$allah her $ey yoluna dû$ecek canim benim.

    1. aslı dedi ki:

     İyi günler Canım benim,
     İnşallah günün birinde karşılaşırız. Demek beni doktor sandılar 🙂
     Sen bu testleri daha önce yaptırdın mı? karşılaştırma yapabilecek misin? Benim dediklerim eksik çıktımı? d vitamini, demir, onlar kaç çıktı? üç aylık kan şekerini de ölçtürdün mü? açlık şekerin, o nasıl? yüksek mi? B12 kaç?

     Ben o gün doktora gidemedim canım.

     1. K. dedi ki:

      Hayirli geceler Aslim.Evet dediklerin hepsi çikti,$eker normal.Bir problem de benim derman yutmakta zorlanmamdi,2 bardak su ile bir derman,bakalim ne yapicam. Iyi geceler canim benim.

     2. K.Azeri. dedi ki:

      Hayirli sabahlar Aslim.Aslinda senin dediklerin iyi fikir, deyerlendirmem gerekir. Ba$ dönmelerim hayla var. Aslicim her $ey için te$ekkûr ediyorum canim benim.Iyi ki varsin. Sen doktora getdinmi?

      1. aslı dedi ki:

       Merhaba canım, tansiyonun biraz yükselince inşallah baş dönmelerin de geçer. Tuzlu ayran içebilirsin bu tansiyonunu biraz olsun yükseltir.
       Bugün sabah gittim kan verdim sonuçlar öğleden sonra çıkacaktı birazdan gidip alacağım canım.

     3. K.Azeri. dedi ki:

      Aslicim sen benim doktorum oldun ya.yaparim.Sonuclari alan gibi yaz canim,in$allah her $ey iyi olacak.

      1. aslı dedi ki:

       Canım benim sana faydam olacaksa, sen iyi olacaksan ne mutlu bana. Bugün gidince bir kan testi daha istedi dr onun sonucu sabah çıkacakmış bakalım ona göre pazartesi bir doktorla daha görüşeceğim.

       1. K.Azeri. dedi ki:

        In$allah her $ey yolunda olacak.Allah yardimcin olsun canim benim.Iyi hafta sonlari.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir