Vuslat 7. Bölüm 2. Fragman

Aziz babasının katil olduğunu biliyor ve zor olanı yapıyor. Babası ile yüzleşiyor. Ona Katil olduğunu bildiği babasını sevdiğini söylüyor Aziz. Ve şirkette Kerem yüzünden çıkan kriz nedeni ile bu sorunlara son vermek için Aziz şirket içi toplantı yaparak Kerem’e görevinden alındığını söylüyor. Kerem bunu çoktan hak etmişti. işe devam etseydi şirketi daha da zora sokacaktı Kerem.

Kerem de şirketten gitmek istemediği için babasından Aziz meselesine çare bulmasını istiyor. Kerem’i dinleyen babası ortalıkta temizliğe başlıyor. Aziz’e yakın olan insanların canını yakıyor. Feride yi istemeye geliyorlar söz keseceklermiş diyerek Aziz’e haber veriyor Nehir. Aziz de Feride lere giderek yapma lütfen diyor. Bakalım Feride Aziz’e ne cevap verecek?

Şirkette kavga eden Kerem ve Aziz. Feride de Aziz’in yaralarını temizlerken Nehir görüyor ve kıskanıyor. Aziz de bu şirkette benim diyerek Feride ye içinden savaş açıyor.

dizibilgi google play

Vuslat 7. Bölüm 2. Fragman (5 Yorum)

  1. Iyi gûnler Gözelim. Te$ekkúr ederim canim,hep iyi olun in$allah.Biz de iyiyiz. Evet kimseler yok.

  2. Hayirli akşamlar Azeri ablam hoş buldum nasylsyn ayilece iysinizdir inşalla evdekilerde askerimde iy cok şukur yine kimseler yok burda

  3. Hayirli akşamlar arkadaşlar
    Ben bu Kereme cok sinir olyorumya neyany şimdi Azizin arkadaşy oldumi cok uzuldum