Vuslat 2. Sezon Oyuncuları Diziye Katılan Yeni Karakterler Oyuncular Kimler ?

Trt 1’in başarılı dizisi Vuslat 2. sezon çekimlerine devam ediyor. Kısa bir süre sonra yeni bölümleri ile ekranlarda olacak olan Vuslat dizisinde önemli gelişmeler var. Vuslat dizisi 2. sezonda da Trt 1 ekranlarında olmaya devam edecek. 2. Sezon ilk tanıtım fragmanından sonra şimdi 2. tanıtım fragmanı merakla bekleniyor.

vuslat dizisi 2. sezon oyuncuları yeni

Vuslat Dizisine 2. Sezon da Katılan Oyuncular ve Karakterleri

Vuslat dizisinde, Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün paylaşıyor. Baran Bölükbaşı, Pelin Uluksar, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Gözde Kaya dikkatleri çekmekte. Dizinin kadrosu daha da güçlendirildi. 4 yeni oyuncu katıldı. Dizinin  güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor ve bu güçlü kadroyu diziye yeni katılan karakterler ve oyuncular ile daha da güçlendiriyor. İşte 2. sezonda yeni katılan oyuncular ve karakterleri

Onur Seyit Yaran, Yaprak Durmaz, Ergül Miray Şahin ve Büşra Yılmaz Vuslat dizisine 2. Sezon Başında Katılan İsimler Oldular.

VUSLAT ENES KİMDİR

Onur Seyit Yaran (Enes)

İmadan ve dolaylı yoldan anlatımdan uzak, açık sözlü, yatırım uzmanı Enes’i canlandıracak.

vuslat damla

Yaprak Durmaz (Damla)

Zeki ve hırslı, yirmili yaşlarının başında, üniversiteden yeni mezun olmuş ve holding de stilist olarak çalışmaya başlayan “Damla” karakterini ise, Adını Sen Koy dizisinde Ayşe olarak tanınan sevilen oyuncu Yaprak Durmaz canlandıracak.

vuslat yağmur

Ergül Miray Şahin (Yağmur)

Otuzlu yaşlarının başında, enerjik ve atletik ve mesleğinin gereği sert bir mizaca sahip gözü kara bir polisi canlandıracak olan Ergül Miray Şahin dizide “Yağmur” karakterine hayat verecek.

vuslat dizisi 2. sezon yeni oyuncular

Büşra Yılmaz

Takıntılı ve tehlikeli olabilecek bir karakteri canlandıracak olan Büşra Yılmaz, dizide yirmili yaşlarında, bakımlı ve güzel bir stajyere hayat verecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy'da 180 Bölümde Devri Alem(4. 5. Bölüm Analizi)

Vuslat 2. Sezon Oyuncuları Diziye Katılan Yeni Karakterler Oyuncular Kimler ? (2 Yorum)

  1. Hadi bakalim. Ba$arilar her kese. Takintili,tehlikeli birileri daha olmasa olmazdi zaten.Kereme rakip olmasinmi?