Vuslat 2. Sezon Oyuncuları Diziye Katılan Yeni Karakterler Oyuncular Kimler ?

Trt 1’in başarılı dizisi Vuslat 2. sezon çekimlerine devam ediyor. Kısa bir süre sonra yeni bölümleri ile ekranlarda olacak olan Vuslat dizisinde önemli gelişmeler var. Vuslat dizisi 2. sezonda da Trt 1 ekranlarında olmaya devam edecek. 2. Sezon ilk tanıtım fragmanından sonra şimdi 2. tanıtım fragmanı merakla bekleniyor.

vuslat dizisi 2. sezon oyuncuları yeni

Vuslat Dizisine 2. Sezon da Katılan Oyuncular ve Karakterleri

Vuslat dizisinde, Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün paylaşıyor. Baran Bölükbaşı, Pelin Uluksar, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Gözde Kaya dikkatleri çekmekte. Dizinin kadrosu daha da güçlendirildi. 4 yeni oyuncu katıldı. Dizinin  güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor ve bu güçlü kadroyu diziye yeni katılan karakterler ve oyuncular ile daha da güçlendiriyor. İşte 2. sezonda yeni katılan oyuncular ve karakterleri

Onur Seyit Yaran, Yaprak Durmaz, Ergül Miray Şahin ve Büşra Yılmaz Vuslat dizisine 2. Sezon Başında Katılan İsimler Oldular.

VUSLAT ENES KİMDİR vuslat onur seyit yaran

Onur Seyit Yaran (Enes)

İmadan ve dolaylı yoldan anlatımdan uzak, açık sözlü, yatırım uzmanı Enes’i canlandıracak.

3 Ocak 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen baba tarafından Ordu’ludur. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Spor Yöneticiliği Bölümü’nde öğrencidir. Uzun bir süre lisanslı olarak futbol oynayan Onur Seyit Yaran, futbolculuğunun yanı sıra satranç sporcusudur. 2008-2011 yılları arasında profesyonel olarak milli platformlarda mücadele etmiştir. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Onur Seyit Yaran İngilizce ve Almanca bilmektedir.

2016 yılında düzenlenen Best Model Türkiye ve Best Model of The World yarışması birincisidir. 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizi ile oyunculuk hayatına adım atan Onur Seyit Yaran, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Enes karakterine hayat vermektedir. Onur Seyit Yaran, 1.87 metre boyunda, 78 kilo ve Oğlak burcudur.

 

vuslat damla

Yaprak Durmaz (Damla)

Zeki ve hırslı, yirmili yaşlarının başında, üniversiteden yeni mezun olmuş ve holding de stilist olarak çalışmaya başlayan “Damla” karakterini ise, Adını Sen Koy dizisinde Ayşe olarak tanınan sevilen oyuncu Yaprak Durmaz canlandıracak.

14 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Ve Tekstil Tasarımı Bölümü mezunudur. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde Tiyatro eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile yaşayan Yaprak Durmaz; Şehrin Melekleri, Ağlatan Dans, İki Dünya Arasında ve Siya Mem-u Zin Adını Sen Koy dizilerinde rol almıştır.

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Damla karakterine hayat vermektedir. Yaprak Durmaz, 1.68 metre boyunda, 54 kilo ve Aslan burcudur.

vuslat yağmur

Ergül Miray Şahin (Yağmur)

Otuzlu yaşlarının başında, enerjik ve atletik ve mesleğinin gereği sert bir mizaca sahip gözü kara bir polisi canlandıracak olan Ergül Miray Şahin dizide “Yağmur” karakterine hayat verecek.

1989 yılında Bursa Osmangazi’de dünyaya gelmiştir. Aslen Düzce’lidir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan Ergül Miray Şahin, 2006 yılında yayınlanan Sev Kardeşim isimli dizide Seda karakterini canlandırarak ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Arka Sıradakiler, Muhteşem Yüzyıl, Tozlu Yollar, Gamsız Hayat, Yalaza ve Dengi Dengine gibi yapımlarda yer alan Ergül Miray Şahin, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Yağmur karakterine hayat vermektedir. Ergül Miray Şahin, 1.70 metre boyunda ve 55 kilodur.

vuslat büşra yılmaz

Büşra Yılmaz

Takıntılı ve tehlikeli olabilecek bir karakteri canlandıracak olan Büşra Yılmaz, dizide yirmili yaşlarında, bakımlı ve güzel bir stajyere hayat verecek.

 

vuslat filiz taşbaş

Filiz Taşbaş

1 Ocak 1964 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Azeri kökenlidir. 10 yaşında iken 1974 yılında Yönetmenliğini ve senaryosunu Bilge Olgaç’ın yaptığı “Bacım” adlı sinema filminde çocuk oyuncu olarak sinema hayatına başlamıştır. 1981 yılında Saklambaç yarışmasının düzenlediği yüz güzeli yarışmasında birinci oldu. 1982 yılında Abdullah Şahin’in teklifi ile onun tiyatrosunda oyunculuğa başladı. Mahallenin Muhtarları dizisi ile büyük kitlelere ulaştı. Filiz Taçbaş, bir dönem tenis sporu ile ilgilendi,  tenisçi Cahit Yavuz ile evlendi. 2011 yılında boşandı. Selin (d.2002) adında bir kızı vardır.

dizibilgi google play

Vuslat 2. Sezon Oyuncuları Diziye Katılan Yeni Karakterler Oyuncular Kimler ? (2 Yorum)

  1. Hadi bakalim. Ba$arilar her kese. Takintili,tehlikeli birileri daha olmasa olmazdi zaten.Kereme rakip olmasinmi?