Vurgun Dizisi Başhekim (Aziz Sarvan) Kimdir?

Burak 26 Ara 2018 Oyuncu Kadrosu  0

FOX‘un yeni yılda ekrana gelecek Gold Film yapımı ‘Vurgun‘ dizisinin çekimleri tam gaz devam ediyor. Altan Dönmez’in yönettiği dizinin senaryosu güçlü kalemler Başar Başaran ve Emre Özdur imzası taşıyor.

Erkan PetekkayaDeniz ÇakırEmre KınayBegüm BirgörenCemal ToktaşAltan ErkekliAliye Uzunatağanİnanç KonukçuFiliz AhmetMehmet BozdoğanBerna Koraltürk ve Cenk Kangöz gibi ünlü isimleri buluşturan dizinin kadrosuna son olarak usta bir oyuncu katıldı. Şehir Tiyatroları oyuncusu Aziz Sarvan, ‘Vurgun’ dizisinde başhekime hayat verecek.

Aziz Sarvan Kimdir?

15 Mayıs 1959 İstanbul doğumlu. 1.89 boyunda.

Bir çok dizi ve sinema filminde rol alan başarılı oyuncu ünlü bir tiyatro oyuncusudur. 2006 yılı Arka Sokaklar isimli Atıf karakterini canlandırmıştır. 2009 yılı Papatyam. 2010-2011 yılları arasında başrollerinde Engin Akyürek ve Beren Saat`in rol aldığı Fatmagül`ün Suçu Ne isimli dizi`de Turaner karakterini canlandırmıştır.

 2010 yılın`da vizyona giren Mahsun Kırmızıgül ,Haluk Bilginer ve Mustafa Sandal`ın başrollerini paylaştığı NewYork`ta Beş Minare isimli sinema filminde seslendirme yapmıştır. 2012 yılın`da vizyona giren yönetmenliğini Sermiyan Midyat`ın üstlendiği Hükümet Kadın isimli sinema filminde rol almıştır.

Günlük olarak yayınlanan Adını Sen Koy dizisinde Ercan Keser olarak seyirci karşısına çıkan Aziz Sarvan bu kez Vurgun dizisinde başhekim olarak seyirci karşısına çıkacak.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.