Volkan Keskin Kimdir ? Payitaht Abdulhamid Murat

Burak 05 Eyl 2017 Payitaht Abdülhamid  0

İlk bölümü ile 24 şubat 2017 cuma günü yayın hayatına başlayan Payitaht Abdulhamid dizisi 23 haziran cuma akşamı 17. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Yeni sezonda yeniden TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan diziye yeni karakterler dahil olmaya başladı. Diziye model olarak tanıdığımız Volkan Keskin dahil oldu.

Volkan Keskin Kimdir ?

Payitaht Abdulhamid dizisinde Murat karakterini oynayacak olan Volkan Keskin 16 Ağustos 1983 yılında Samsun’da dünyaya geldi. Babasının polis olması nedeniyle bir çok ilde eğitim hayatını sürdüren Volkan Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Elektronik Bölümü mezunudur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü de bitirerek, ikinci bir üniversiteden daha mezun oldu. Daha sonra da Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde “Tiyatro ve Tv Oyunculuğu” üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı.

1,82 cm boyunda ve 79 Kg ağırlığında olan ve 2005 yılında modellik yapmaya başlayan Volkan’ın ilk dizi deneyimi ise Dağlar Delisi isimli dizi olmuştur. Son olarak İsimsizler dizisinde Trabzonlu bir istihbaratçı olan Kürşat rolünde başarılı bir performans sergilemiştir. Volkan Keskin bekar hayatı yaşamaktadır.

Payitaht Abdülhamid 17. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

 

Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Diziye Katılan Oyuncular 2019-2020 Sezonu
Payitaht Abdülhamid Ahmet Celaleddin Paşa (Cem Uçan) Kimdir ?
Payitaht Abdülhamid Ahmed Rıza Bey (Yener Sezgin) Kimdir ?
Payitaht Abdülhamid Robina (Ece İrtem) Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir