Ver Elini Aşk Nerede Çekiliyor? Gaziantep ve İstanbul

Salancak Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Ver Elini Aşk  dizisi için Gaziantep’te çekimler başladı. Bilindiği üzere Kanal D ekranlarında 2017 2018 yeni sezonunda ekranlara gelecek Ver Elini Aşk dizisi için ilk tanıtım yayınlanmış ve izleyici oldukça çok beğenmişti.

Ver Elini Aşk dizisinde Kaan karakteri Amerika’da doktora yaparken özel bir gece yaşamış ve Su adında bir çocuğu olmuştur. Doktorası biten Kaan Amerika’dan Su ile birlikte Türkiye’ye dönmüştür ancak Su’ya tek başına bakmakta oldukça zorlanınca bir bakıcı tutma gereksinimi hissetmiştir. Kaan son derece çapkın ve sorumsuz bir adamdır.

Ayperi ise Antepli bir köylü kızıdır. Kardeşini bulmak için İstanbul’a gelmesi gereken Ayperi Kaan’dan gelen bakıcılık teklifini kabul eder. Böylece Kaan ve Ayperi’nin hikayesi başlamış olur; ancak Ayperi oldukça gelenekçi bir kızdır. Kaan ile çocuk yetiştirme yöntemleri de hayat tarzları da taban tabana zıttır.

Ver Elini Aşk dizisi için çekimlerin ilk günü GaziAntep’te başlamıştır; ancak kısa süren çekimin ardından Ver Elini Aşk  dizisi çekimleri İstanbul’a alınmıştır.

Ver Elini Aşk Tanıtımı

dizibilgi google play

Ver Elini Aşk Nerede Çekiliyor? Gaziantep ve İstanbul (1 Yorum)