Ver Elini Aşk Neden ? Yok Neden Yayınlanmıyor ?

Kanal D’nin sevilen dizisi Ver Elini Aşk, Perşembe günlerinin gerçek sahibi Vatanım Sensin’in ekrana dönmesiyle yerini devretmek durumunda kalmıştı. Bundan sonra diziye ne olacağı ile ilgiliyse henüz net bir açıklama yapılmadı. Dizinin reytinglerinin fena olmaması Kanal’ın da karar vermesini zorlaştırmış gibi görünüyor. Vatanım Sensin Perşembe gününü aldı. Peki “Ver Elini Aşk” a ne olacak.

Dizi bu haftanın yayın akışına alınmadı ve internet sitesinde yer alan fragman da 9. bölüm Ver Elini Aşk Son Bölüm olarak yer alıyor. Fakat dizinin final yapıp yapmadığı ile ilgilide bir açıklama gelmedi. Buda dizinin Final den ziyade ara verdiği ihtimalini güçlendirdi. Sosyal medyada yer alan bazı haberlerde ise dizinin 27 Kasımda yeni günü Pazartesi ile yayına devam edeceği yönünde.

dizibilgi google play

Ver Elini Aşk Neden ? Yok Neden Yayınlanmıyor ? (7 Yorum)

  1. Valla helal olsun kanalde ye harika birdiziyi daha mahvetti malasef bu gün son bölümü çoçuklar duymasından sonra veridi malasef allel acele bir final yapıldı çok üzüldüm doğrusu gerçekten çok sevdiğim bir diziydi

  2. ver elini aşk bu sezon izlenebilir tek aile dizisiydi onuda kaldırdınız dizileri kafanızqa göre kaldırmak izleyicilerine haksızlık olmuyormu

  3. Kanal D’nin sitesinde her dizinin son eklenen bölümlerinde “Son Bölüm” yazıyor zaten. Ver Elini Aşk dizisinin 9.bölümüne özel bir ibare değil bu. Bu arada pazartesi gününe alınırsa izlenmez ve yayından kalkar. Kısacası haber doğruysa Kanal D diziyi bitirmek için elinden geleni yapıyor demektir.