Ver Elini Aşk Ne Zaman Final Yapacak ? Ver Elini Aşk Reytingleri

Burak 26 Eyl 2017 Ver Elini Aşk  0

İlk bölümü ile 7 Eylülde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ver Elini Aşk dizisi reytinglerde istenilen başarıyı elde edememişti. Aslında İlk bölümünde Ateş Böceği dizisinin ardından 3. sırada olsa da totalde 4,14 izlenme oranıyla istediği oranlara ulaşamamıştı.

Ancak 21 Eylüle geldiğimizde dizi Bizim Hikaye, Kanatsız Kuşlar’ın ardından 3. sırada yer alırken izlenme oranlarında büyük bir artış olduğunu görüyoruz. 5,08 izlenme oranları bir önceki rakamların üstüne çıkmış vaziyette. En yakın rakibi Kanatsız Kuşlar ise 5,24 izlenme oranlarına sahip.

Bu durumda dizi 2-3 arasında gidip gelecektir. Aslında dizinin konusu çok güzel. Kaan tek gecelik ilişkisinin ürünü olan çocuğuyla birlikte yaşarlarken hayatına giren Ayperi dediğim dedik tavırlarıyla sürekli kavga etmektedirler. İkili çocuk yüzünden sürekli tartışırlar.

Özellikle Su bebeğin halleri görülmeye değer. Su bebek öylesine tatlı ki sırf bu yüzden bile dizi izlense yeridir. Su bebek için sette oyun ve uyku alanı mevcut. Su Bebek uyuduğunda ise herkes sessiz bir şekilde başka işlerle ilgileniyor. Su bebek adeta setin patronu. Geçtiğimiz günlerde sette havuz keyfi de yapmış. 

Ver Elini Aşk 4. bölümü ile 28 Eylül Perşembe akşamı 20.00 de Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Son bölümde ise Kaan ve Ayperi Emin Ağa’nın oyununa gelerek sahte evlilikleri gerçek evliliğe doğru yol alacak.

Ver Elini Aşk 4. Bölüm Fragmanı

Ver Elini Aşk Neden ? Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Vatanım Sensin Hangi Gün Yayınlanacak ? Tarih kesinleşti.
Arven Veren Kuşatman Kimdir ? (Ver Elini Aşk Su Bebek)
Sevda Erginci Kimdir ? (Ver Elini Aşk Ayperi)

“Ver Elini Aşk Ne Zaman Final Yapacak ? Ver Elini Aşk Reytingleri” üzerine 6 yorum

 1. Selma dedi ki:

  Ver elini aşk çok güzel ve eğlenceli tam bir aile dizisi kanallar Reyting uğruna böyle güzel dizileri hemen bitiriyor. Aslında vurgulu kırdığı diziler yerine bu diziler devam etse iyi olur. İnşallah ver elini aşk bitmez birde salı değilde çarşamba ekrana gelirse iyi olur.

 2. özlem dedi ki:

  lütfen bitmesin bu dizi çok güzel komik su bebek harika lütfen bitirmeyin.

 3. Fırat dedi ki:

  İşe bak hayatımda ilk defa bir diziyi beğenerek izledim o diziyede ne oldugunu bilmiyorum

 4. elif dedi ki:

  offff zaten en guzel diziler hep bitiriyolar bitmesin biz cok begenerek izliyoruz

 5. Anonim dedi ki:

  Ver elini aşk süper dizi gününde ve saatinde kalsın diğer diziye gelince bir kez bile bakmadım bakmiycam içinizi karartan değilgulduren dizi ver elini aşk hiç bir bölümünü kaçırmadan ailecek izliyoruz

 6. Fatma dedi ki:

  Bnce bu dizi değil bitmek reyting rekortmeni olurbe o rentingleri olcenler gözlerine gözlük taksin bnce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir