Menü Aç/Kapat
Vatanım Sensin’e İki Oyuncu Daha Katıldı. General Filipos ve Aleksi kimdir ? Vatanım Sensin 06.11.2017
Vatanım Sensin’e İki Oyuncu Daha Katıldı. General Filipos ve Aleksi kimdir ?

Bu Perşembe geciken 2. sezonuna başlamaya hazırlanan Vatanım Sensin’den yeni oyuncu haberleri de gelmeye devam ediyor. Geçen hafta sizlere Şükran Ovalı ve Ufuk Bayraktar ‘ın diziye dahil olduğundan bahsetmiştik. Bu kezde kötü tarafa iki oyuncu katıldı. Usta oyuncu Levent Can ve genç yetenek Berker Güven diziye baba – oğulu oynamak üzere dahil oldu.

Sevr Antlaşması dönemi ile başlayacak olan dizide Levent Can ‘Filipos’ isimli gözü kara ve acımasız bir General’i canlandıracak. İzmir’i daha önce hiç görmeyen General Filipos  Ankara’yı ele geçiren Yunan Generali olarak tarihe geçmek istemektedir. Filipos Aynı Zaman da Leon’un dayısıdır.

Yakışıklı oyuncu Berker Güven ise Filipos’un oğlu Aleksi karakterine hayat verecek. Babası ile arası pek iyi olmayan Aleksi annesiz büyümüştür. Savaş yanlısı ve gaddar olan babasıyla zıt karakterdedir. Paranın gücüne inanan Aleksi için İzmir eğlence yeridir.

Vatanım Sensin 9 Kasım Perşembe saat 20:00 de Kanal D de.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

dagıstanlı ile hilal birbirine yakışır

    Cevapla

    Osman

    Hilal benimmm kimseye vermemm

Popüler Haberler