Vatanım Sensin

Vatanım Sensin Vecihi Hürkuş (Ahmet Rıfat Şungar) Kimdir ?
Vatanım Sensin birbirinden önemli tarihi olayları işlemeye devam ediyor. Mehmet Akif Ersoy’un ardından dizide Vecihi Hürkuş konusu işlendi. Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi önemli bir tarihi karakteri daha insanlara tanıtırken..
Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy (Tolga Tekin) Kimdir ?
Vatanım Sensin Mehmet Akif Ersoy (Tolga Tekin) Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi 15 Mart Perşembe günü 48. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak olan Vatanım Sensin dizisinde kurtuluş mücadelesinin sonuna yaklaşılıyor...
Vatanım Sensin Latife Hanım (Hare Sürel) Kimdir ?
Vatanım Sensiz Dizisi Latife Hanım Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi Perşembe Günleri’nin hakimi Vatanım Sensin’de heyecan tüm hızıyla sürüyor. Dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken diziye yeni oyuncularda konular ilerledikçe dahil..
Ufak Tefek Cinayetler Enver (Yiğit Çelebi) Kimdir ?
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Enver Kim ? Star Tv’nin ilgiyle izlenen ve reytinglerde üst sıralarda bulunan dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de heyecan sürüyor. Dizide Enver dizide Serhan’ın şirketinde çalışmaktadır. Serhan’ın ayrılmasının..
Vatanım Sensin 4 Ocak Perşembe Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor ?
Vatanım Sensin 4 Ocak Perşembe Var mı ? Neden Yayınlanmıyor ? Kanal D’nin Perşembe günleri reytinglerde zirvedeki dizisi Vatanım Sensin 4 Ocak’ta yayınlanacak mı ? Bilindiği gibi yapılan anlaşma gereği..
Vatanım Sensin Cevdet Ölecek mi ? Halit Ergenç Diziden Ayrıldı mı ?
Her bölümüyle kendi reyting rekorunu dahada geliştiren Kanal D’nin lider dizisi Vatanım Sensinn yeni heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. Dizide yaşananlardan sonra Albay Cevdet öldü mü ? sorusu sorulmaya..
Vatanım Sensin Efsun (Merve Dizdar) Kimdir  ?
Kanal D’nin rekortmen dizisi Vatanım Sensin oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Perşembe günlerinin lider dizisi bu sezon Sevr antlaşması ile başlayan yeni sezonuna  çok iyi bir giriş yapmayı başarmıştı. Dizi..
Vatanım Sensin 34. Bölüm Özeti 23 Kasım Fragmanı.
Vatanım Sensin 34. Bölüm Özeti 23 Kasım Tüyoları : Vatanım Sensin geç de olsa yeni sezonuna başladı ve herhangi bir sürprize yer vermedi. Dizi hem reytinglerde zirvedeki yerine yerleşti hem..
Vatanım Sensin 2. Sezon Çekimleri Nerede Yapılıyor ?
Vatanım Sensin Nerede Çekiliyor ? Kanal D nin zirve sahibi dizisi Vatanım Sensin yeni sezona fırtına gibi girdi. Sezonun başlamasıyla diziyle ilgili merak edilen sorularda peşi sıra gelmeye başladı. bu..
Vatanım Sensin 33. Bölüm fragmanı 16 Kasım Özeti. Azize öldü mü ?
Vatanım Sensin 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Azize ye ve bebeğine ne oldu ? Kanal D nin rekortmen dizisi Vatanım Sensin geçtiğimiz gün geç de olsa yayın hayatına başladı. Herhangi bir..